Обласне методичне об’єднання методистів

16 травня 2024 року в режимі он-лайн-форматі відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області.

Модератором зустрічі була методистка Галина ЗАМКОВА,  голова ОМО, завідувачка навчально-методичного кабінету Рогатинського аграрного фахового  коледжу.

Досвідом роботи поділилися колеги навчальних закладів, зокрема: Олександра КУШЛЯК, завідувачка методичним кабінетом Коломийського індустріально-педагогічного фахового коледжу висвітлила питання:“Роль самовдосконалення та професійного розвитку в педагогічній майстерності педагога”;

- Юлія  РОЇК, завідувачка лабораторії ВСП “Калуського фахового  коледжу економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу” розкрила  актуальне питання: “Цифровізація освіти, як важливий напрям розвитку в умовах сучасних викликів”.

- Михайло  Ходак, методист Коломийського педагогічного фахового коледжу Івано-Франківської обласної ради поділився досвідом проведення науково-практичних конференцій та інших науково-методичних заходів у контексті забезпечення професійної активності педагогічних працівників.

В обговоренні питань методичної роботи  акцентували увагу на:

- питанні акредитації ОПП ЗФПО, критеріїв оцінювання , що стосуються роботи методичної служби;

- використання Єдиної атестаційної системи (ЄАС) в підготовці щорічної атестації педагогічних працівників;

- питанні участі педагогічних працівників у Всеукраїнських конкурсах, зокрема: “Педагогічний ОСКАР”, який проводиться щорічно Академією педагогічних наук України спільно з ДУ НМЦ ЗВФПО Міністерства освіти і науки України ,роботі з молодими педагогами тощо.

В роботі засідання ОМО прийняла участь Богдана ОРШУЛЯК , методистка Ради директорів ЗФПО Івано-Франківської області, привітавши учасників з Днем вишиванки і побажавши творчої роботи в умовах сьогодення.

Такі засідання, в оф-лайн чи он-лайн форматах надзвичайно важливі та актуальні, оскільки проводяться з метою обміну досвідом. Їхня мета – удосконалення методичного-практичного рівня, професійної та фахової компетентностей членів методичного об’єднання у відповідності до основних напрямів державної політики у галузі освіти, запитів громадянського суспільства, установ і закладів освіти, потреб споживачів освітніх послуг.