Події та заходи

 

Бібліотека бере активну участь у культурно-просвітницьких заходах коледжу: до відзначення пам’ятних і знаменних дат оформляємо книжкові виставки та тематичні полички, надаємо допомогу викладачам і студентам у підборі матеріалу для культурних та просвітницьких заходів, що проводяться у коледжі.

Книжкові виставки

Книжкові виставки та тематичні полички в діяльності бібліотеки займають дуже важливе місце. Для популяризації книги в бібліотеці оформлено постійно діючі книжкові виставки та тематичні полиці, які періодично оновлюються новими надходженнями.


 

150-річчя від дня народження Лесі Українки

Студенти Львівського національного університету природокористування та коледжів, які входять у його структуру приєдналися до всеукраїнського артчеленджу з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Метою заходу є залучення студентів до кращого надбання української культурної спадщини, просвітницької роботи та національно-патріотичного виховання молоді засобами українського мистецтва.


 

Конкурс творчих робіт
 «Геній Франка»


 

Всеукраїнський диктант національної єдності

9 листопада, у День української писемності та мови, в коледжі було створено осередок з написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Вже традиційно цю акцію підтримують наші викладачі та студенти, які радо беруть участь у написанні диктанту, демонструючи свою велику любов до рідної мови.