Екологія

          Екологія є актуальною спеціальністю сьогодення. У сфері її уваги – захист довкілля з його природними та антропогенними системами, державне управління і контроль технологічної та екологічної діяльності.

          У всьому світі йде активна боротьба за охорону навколишнього середовища. Приймаються нові закони про захист природи, затверджуються жорсткі екологічні стандарти, будуються очисні споруди на підприємствах.

          Екологи — це ті люди, які розуміють, що ресурси природи далеко не нескінченні, вони стежать за утилізацією відходів та контролюють діяльність шкідливих виробництв. Кваліфіковані екологи займаються з’ясуванням причин природних катаклізмів і шукають шляхи, які дозволять людству завдавати  найменшої шкоди  навколишньому середовищу. З промисловим розвитком нашої країни професія еколога набуває все більшої  популярності. 

          Технік-еколог може працювати у спеціальних лабораторіях, проектних, виробничих і санітарно-гігієнічних інспекціях та інших організаціях, де вирішуються питання охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, а також гігієни праці на виробництві.

          Технік-еколог виконує широке коло питань охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів у різних галузях виробництва та сферах господарської діяльності. Сфера роботи фахівця з екології досить широка і може обмежитись тільки вашою фантазією.

          Термін навчання

На базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців. 

          Додаткові документи про освіту

Випускники додатково отримують робітничі професії – лаборант з контролю за станом навколишнього природного середовища; оператор комп’ютерного набору. 

Ознайомитись детальніше про умови вступу

Ознайомитись детальніше з освітньою програмою