Виховні заходи

27 жовтня, у День української писемності та мови, в коледжі було проведено навчально-виховний захід "Літературно-мовний КВК", який підготували викладачі української мови і літератури Глеб О.В. та Міщанин М.В. разом зі студентами 1-М та 1-Ю груп. Команди "Калина" та "Українці" гідно представили свої знання з рідної мови та літератури у таких конкурсах: "Знайомство", "Послання предків", "Мовні заморочки", "Редактор", конкурс капітанів та творчий конкурс "Реклама української мови". Журі у складі директора коледжу Костюка Б.А., заступника директора з виховної роботи Маланчук М.О. та викладачів Бойчук М.Т. і Вагилевич Т.В. високо оцінили знання і старанність учасників команд. А перемогла у конкурсі дружба!


Щирі слова вітання звучали сьогодні від дирекції коледжу, студентів в адресу педагогів, усіх працівників Івано-Франківського фахового коледжу ЛНУП з нагоди Дня працівників освіти.
Святкову атмосферу ще зранку створила студентська самоврядна організація з солодкими подарунками, жартівливими грамотами і фотозоною.
В актовій залі директор коледжу Богдан Костюк подякував педагогам за працю, творчість, високий професіоналізм, адже у цей складний час саме вони стали прикладом мужнього служіння Україні, символом незламності, та вручив заслужені нагороди кращим викладачам.
Своїх наставників вітали колективи художньої творчості.

Особливий день сьогодні для нашої коледжівської родини - початок нового навчального року і посвята у студенти першокурсників.
Традиційно почали свято із спільного виконання Гімну України, вшанування хвилиною мовчання загиблих Героїв, молитви та благословення отця Степана Вінтоняка на плідну працю задля Перемоги.
З вітальним словом до першокурсників звернувся директор коледжу Богдан Андрійович Костюк. З великою вдячністю сприйняли студенти і викладачі теплі слова вітання від ректора Львівського національного університету природокористування Снітинського Володимира Васильовича.
Заслужені нагороди отримали кращі групи, які зайняли призові місця у рейтингу академічних груп, а також студенти, які стали переможцями Всеукраїнських конкурсів та олімпіади з історії.


Коледж долучився до  загальноуніверситетського  благодійного марафону в підтримку Збройних Сил України, який був ініційований ректором Львівського національного університету природокористування Володимиром Васильовичем Снітинським. В рамках цього марафону в коледжі пройшов захід «На хресті розп’ята Україна», в контексті якого ми роздумували над «Хресною дорогою моєї України», яку підготували наші викладачі. Серед гостей заходу Хамчич Алла Олександрівна - директор департаменту агропромислового розвитку, Боднарчук Дмитро Юрійович - директор Тлумацького фахового коледжу нашого університету,  воїни 109 батальйону 10-ї гірсько-штурмової бригади Довбня Олексій та Кавка Михайло.

Ми складаємо глибоку шану усім, хто сьогодні боронить честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність нашої країни, захищає наші домівки.

Серед захисників України – наші працівники, студенти, випускники, батьки наших студентів.

І сьогодні вся наша коледжівська родина знову дякує нашим захисникам, передаючи фінансову допомогу, а також продукти до Великоднього столу для наших воїнів-захисників, з якими вже склалися теплі, дружні стосунки.


01 квітня наш коледж гостинно відкрив двері для майбутніх випускників ліцеїв, гімназій, професійно-технічних закладів нашої області та навіть сусідніх областей. Майбутні абітурієнти мали можливість ознайомитися з особливостями навчання, творчого розвитку та дозвілля, які надає коледж.

У загальній частині програми Дня відкритих дверей гостей привітав директор коледжу Костюк Богдан Андрійович. Відповідальний секретар приймальної комісії Голубчак Олег Михайлович розповів про особливості вступної кампанії. Завідувачі відділень презентували спеціальності та освітні програми, можливості навчання, перспективи працевлаштування за фахом, співпрацю з роботодавцями.

Дякуємо усім хто відвідав День відкритих дверей та чекаємо Вас влітку, коли розпочнеться прийом документів!


У календарі професійних свят 20 листопада 2022р.  - День працівників сільського господарства України. Цьогоріч урочистості, присвячені цій шанованій професії, пройшли під гаслом «Хліб під час війни». Навіть в такі тяжкі часи для нашої країни  аграрії змогли виростити хліб та  стійко втримати аграрний фронт!

 Зі щирими вітальними словами до учасників заходу звернувся завідувач технологічного відділення к.с.-г.н. Вихованець В.Я., який зазначив, що агропромислова галузь є однією з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства.  Кращих працівників та студентів навчального закладу відзначили грамотами за подяками.  

 Бажаємо усім міцного здоров’я, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і добробут, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!


8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону.

Сьогодні немає такої сфери діяльності державного органу, підприємства, чи установи . які б обходились без консультації юриста. Бути юристом почесна і відповідальна місія.

Не залишають поза увагою цю дату  викладачі і студенти юридичного відділення  коледжу , для яких святкувати День юриста уже кілька років поспіль стало доброю традицією.

З вітальним словом до викладачів та  студентів звернувся директор  коледжу Богдан Андрійович  Костюк  . Він підкреслив важливу роль юристів у сучасному суспільстві, дав важливі настанови, спонукав студентів щоденно працювати над собою та розвиватися в професійній діяльності.

Зі щирими словами вітань до присутніх звернувся і завідувач юридичного відділення коледжу Ігор Павлович  Бучковський , який наголосив, що професія юриста складна і відповідальна, адже юристам належить провідна роль у процесі державотворення, формуванні правової культури, захисті конституційних прав і свобод людини.

«Гордо нести звання юриста, бути чесними, справедливими і своїми вчинками та порадами допомагати людям», - закликав студентів юридичного відділення заслужений юрист України , кандидат юридичних наук , доцент Михайло Іванович Ославський .

Важливою подією стало вручення грамот і подяк викладачам юридичного  відділення  за високий професіоналізм, сумлінну працю , значні досягнення у педагогічній діяльності.