Виховні заходи

Коледж долучився до  загальноуніверситетського  благодійного марафону в підтримку Збройних Сил України, який був ініційований ректором Львівського національного університету природокористування Володимиром Васильовичем Снітинським. В рамках цього марафону в коледжі пройшов захід «На хресті розп’ята Україна», в контексті якого ми роздумували над «Хресною дорогою моєї України», яку підготували наші викладачі. Серед гостей заходу Хамчич Алла Олександрівна - директор департаменту агропромислового розвитку, Боднарчук Дмитро Юрійович - директор Тлумацького фахового коледжу нашого університету,  воїни 109 батальйону 10-ї гірсько-штурмової бригади Довбня Олексій та Кавка Михайло.

Ми складаємо глибоку шану усім, хто сьогодні боронить честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність нашої країни, захищає наші домівки.

Серед захисників України – наші працівники, студенти, випускники, батьки наших студентів.

І сьогодні вся наша коледжівська родина знову дякує нашим захисникам, передаючи фінансову допомогу, а також продукти до Великоднього столу для наших воїнів-захисників, з якими вже склалися теплі, дружні стосунки.


01 квітня наш коледж гостинно відкрив двері для майбутніх випускників ліцеїв, гімназій, професійно-технічних закладів нашої області та навіть сусідніх областей. Майбутні абітурієнти мали можливість ознайомитися з особливостями навчання, творчого розвитку та дозвілля, які надає коледж.

У загальній частині програми Дня відкритих дверей гостей привітав директор коледжу Костюк Богдан Андрійович. Відповідальний секретар приймальної комісії Голубчак Олег Михайлович розповів про особливості вступної кампанії. Завідувачі відділень презентували спеціальності та освітні програми, можливості навчання, перспективи працевлаштування за фахом, співпрацю з роботодавцями.

Дякуємо усім хто відвідав День відкритих дверей та чекаємо Вас влітку, коли розпочнеться прийом документів!


У календарі професійних свят 20 листопада 2022р.  - День працівників сільського господарства України. Цьогоріч урочистості, присвячені цій шанованій професії, пройшли під гаслом «Хліб під час війни». Навіть в такі тяжкі часи для нашої країни  аграрії змогли виростити хліб та  стійко втримати аграрний фронт!

 Зі щирими вітальними словами до учасників заходу звернувся завідувач технологічного відділення к.с.-г.н. Вихованець В.Я., який зазначив, що агропромислова галузь є однією з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства.  Кращих працівників та студентів навчального закладу відзначили грамотами за подяками.  

 Бажаємо усім міцного здоров’я, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і добробут, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!


8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону.

Сьогодні немає такої сфери діяльності державного органу, підприємства, чи установи . які б обходились без консультації юриста. Бути юристом почесна і відповідальна місія.

Не залишають поза увагою цю дату  викладачі і студенти юридичного відділення  коледжу , для яких святкувати День юриста уже кілька років поспіль стало доброю традицією.

З вітальним словом до викладачів та  студентів звернувся директор  коледжу Богдан Андрійович  Костюк  . Він підкреслив важливу роль юристів у сучасному суспільстві, дав важливі настанови, спонукав студентів щоденно працювати над собою та розвиватися в професійній діяльності.

Зі щирими словами вітань до присутніх звернувся і завідувач юридичного відділення коледжу Ігор Павлович  Бучковський , який наголосив, що професія юриста складна і відповідальна, адже юристам належить провідна роль у процесі державотворення, формуванні правової культури, захисті конституційних прав і свобод людини.

«Гордо нести звання юриста, бути чесними, справедливими і своїми вчинками та порадами допомагати людям», - закликав студентів юридичного відділення заслужений юрист України , кандидат юридичних наук , доцент Михайло Іванович Ославський .

Важливою подією стало вручення грамот і подяк викладачам юридичного  відділення  за високий професіоналізм, сумлінну працю , значні досягнення у педагогічній діяльності.


Щороку в першу неділю жовтня відзначають День працівника освіти. Це свято усіх вчителів, викладачів та тих, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

Традиційно, напередодні Дня працівника освіти, в коледжі відбулися урочистості, де лунали вітання нашим викладачам. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації цивільних та військових.

Директор коледжу, Богдан Андрійович Костюк, вітаючи всіх педагогічних працівників із професійним святом, відзначив  їхню невтомну, самовіддану працю в нелегких умовах воєнного стану заради перемоги України та виховання її майбутнього.

Також, із нагоди свята, низку педагогічних працівників відзначено грамотами, подяками та грошовими преміями.


05.09. розпочався навчальний рік у ВСП "Івано-Франківський фаховий коледж ЛНУП".
Вперше лінійка для першокурсників пройшла без урочистостей, музики, дзвінкого сміху.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів, отець Степан Вінтоняк провів молитву за мир, за добрий початок нового навчального року.
Вітальні слова прозвучади від ректора Львівського НУП В.В. Снітинського, директора коледжу Б.А.Костюка, професора коледжу М.І. Ославського.
Сьогодні більше 300 фахових молодших бакалаврів і понад 100 бакалаврів приєдналися до нашої студентської спільноти. І ми упевнені, що зерна науки зростуть у цих юних серцях урожаєм мудрості і натхнення.
Нехай мирним, світлим і плідним буде цей навчальний рік!
Слава Україні!