Виховні заходи

 


З Днем знань!

          1 вересня в коледжі пролунав перший дзвінок – незабутнє дійство, що символізує для першокурсників початок нового етапу їх життя. Нашу велику студентську родину поповнили 280 студентів освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра  та освітнього ступеня бакалавра денної форми навчання. З початком нового навчального року та Дня знань студентів та викладачів коледжу привітали директор коледжу Богдан Андрійович Костюк, директор Департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА Іван Петрович Андріїшин, батьки та гості свята. Всім першокурсникам побажали  успіхів у навчанні, активного студентського життя, нових звершень і досягнень на благо України.


В добру путь, випускники!

          06 липня Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету вручив дипломи майбутнім аграріям, фінансистам, юристам, екологам, землевпорядникам, тим молодим спеціалістам, для яких притаманне почуття господаря рідної землі, хто любить землю і працює на ній.

          З теплими та напутніми словами до випускників і їх схвильованих батьків звернувся директор  департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА Андріїшин Іван Петрович. Директор коледжу Богдан Андрійович Костюк, вітаючи випускників із цією знаменною у їх житті подією, наголосив на тому, що їхнє навчання від сьогодні не завершується, адже освіта триває протягом життя.


Лесі Українці - 150

          25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.
Творчість Лесі Українки - нове пафосне слово не тільки в українській, але й у світовій літературі. Життя поетеси – це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця, рівноцінну постать якій важко знайти навіть на планетарних художніх теренах.

 

 


Пам'яті Героїв Небесної Сотні

          В ці дні наша держава гідно вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

                                           


Андріївські вечорниці

          «Дай, Андрію, знати, яку долю ждати» …Під таким гаслом ожили перед глядачами  ігри і забави нашого народу. Студенти 21-М та 21-Ф груп  вкотре довели, що в нашому коледжі поважають українські звичаї і традиції.

          Студенти та гості нашого закладу мали змогу поринути у давній народний звичай проводити вечорниці з обрядами ворожіння й кусання калити. І ніхто не скаже, що це старомодно, це актуально завжди! Наша мета – пронести ці знання через віки!


Студент року

          Чудове свято "Студент року", присвячене  Дню студента, відбулось 20 листопада в нашому коледжі. Кращі студенти демонстрували свої здібності та таланти, креатив та творчість. Чудовий настрій та святкова атмосфера панували в залі. Ми ще раз переконались - наші студенти найкращі! Вітаємо переможця - Рибака Олега (11-Ф група).


День працівників сільського господарства України

          «Слава рукам, що хлібом пахнуть» – під таким девізом 15 листопада пройшли урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства, які підготували викладачі та студенти технологічного відділення коледжу. З привітальними словами виступили директор коледжу Богдан Андрійович Костюк, директор Департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА Іван Петрович Андріїшин та гості свята. Народний театр пісні «Melos» подарував усім приємні хвилини спілкування з піснею.