Майбутні агрономи удосконалюють свої професійні навички

21 травня 2024 року згідно з договором про співпрацю та з метою популяризації знань у сферах карантину і захисту рослин, насінництва та розсадництва, якості зерна та продуктів його переробки було  організовано екскурсію  студентів коледжу спеціальності 201 «Агрономія» в ДУ «Івано-Франківська обласна фітосанітарна лабораторія».

Під час екскурсії студенти ознайомилися з основними цілями та завданнями, які виконує лабораторія, а це:  запобігання занесенню та поширенню карантинних організмів на територію України, проведення фітосанітарної експертизи, організація фітосанітарної безпеки та ймовірні катастрофічні наслідки її недотримання.

Фахівці відділу фітосанітарних процедур розповіли про процес відбору зразків та поводження з ними до потрапляння в лабораторію.

Студенти відвідали кабінет ентомології, де ознайомилися з карантинними комахами та запобіжними заходами,  що сприяють недопущенню занесення їх на територію нашої країни.

В кабінеті гербології, який також відвідали екскурсанти, їх ознайомили з різноманітними широко розповсюдженим видами бур’янів.

На завершення фахівці лабораторії розповіли студентам про методику проведення  бактеріологічної та вірусологічної експертизи, акцентуючи увагу на небезпеку поширення та складність боротьби з бактеріальними та вірусними хворобами.

Здобувачі освіти подякували фахівцям ДУ «Івано-Франківська обласна фітосанітарна лабораторія» за змістовну й цікаву екскурсію.