Геодезія та землеустрій

          Хочеш отримати професію, яка гарантує тобі високооплачувану, перспективну роботу, що дасть змогу розвинути потенціал країни на ринку земельних відносин – тоді обирай спеціальність «Геодезія та землеустрій». При вступі на цю спеціальність ви отримаєте одразу дві кваліфікації – землевпорядника і геодезиста.

          Землевпорядники – це професіонали, які об’єднують горизонти, людей і землю. Сучасний землевпорядник – це фахівець в галузі державного управління, економіки, екології, права, територіального планування, геоінформатики, який має вміти якісно і на високому кваліфікаційному рівні готувати управлінські й проектні рішення, розробляти документацію із землеустрою.

          Геодезист – це фахівець з вимірювання відстаней, визначення координат і складання топографічних карт місцевості.

          На даний момент знання та вміння геодезиста потрібні та затребувані в різних галузях, наприклад, у таких, як: будівництво, землевпорядкування, гірничодобувна промисловість, мобільний зв'язок і інтернет. Професія геодезиста ціниться у всьому світі, адже без цих спеціалістів неможливо побудувати міста, дороги та масштабні об’єкти, якими будуть захоплюватися майбутні покоління.

          Випускники даної спеціальності можуть реалізувати себе у всіх організаціях, які займаються розвитком земельних ресурсів, впровадженням новітніх технологій у будівництво сучасних будівель та доріг, проектуванням та затвердженням землевпорядних документацій у головних управліннях Держгеокадастру. А після запровадження ринку землі професія землевпорядника та геодезиста буде найбільш затребуваною на ринку праці.

          Термін навчання

На базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців.

Ознайомитись детальніше про умови вступу

Ознайомитись детальніше з освітньою програмою