Духовне та естетичне виховування

         У коледжі створена власна система духовно-естетичного виховання молоді, яка ґрунтується на традиціях навчального закладу, вимогах нинішнього часу. Ми намагаємося виховувати наших студентів красою, творчістю, бажанням творити добро.

         На території навчального закладу та у гуртожитку споруджені Каплички Матері Божої, біля яких проходить багато виховних заходів.

         Велику роль у виховному процесі відіграє участь у роботі академічного капеланства, центр якого є у нашому університеті і яким керує о. Іван Венгрин. Наші студенти є учасниками молодіжних форумів, спільних заходів із Львівським НАУ.

         Для студентів у гуртожитку проводяться духовні реколекції з метою виховання любові до Бога, України, до ближнього, які проводить

о. Володимир Палчинський. Перед Великодніми святами студенти та колектив коледжу мали Службу Божу та Святе Причастя у Церкві Царя Христа. Священники цього храму – часті гості коледжу, а наші викладачі та студенти активні учасники церковного камерного хору Кантемус, беруть участь у Міжнародному фестивалі «Коляда на Майзлях», в обласній роз коляді у філармонії.

        З року в рік цікаво та зворушливо проходять заходи:

- День працівників освіти та сільського господарства;

- відзначення релігійних свят;

- Шевченківські дні;

- свято вишиванки, поля;

- вечорниці.

         З ініціативи Ради студентського самоврядування започаткували проведення мюзиклів, конкурсу краси. Щорічно ми проводимо конкурс «Студент року» і беремо участь у регіональному етапі.

Велика увага приділяється професійно-трудовому вихованню. В рамках виховної роботи проводяться заходи під час яких у студентів закріплюється інтерес до обраної професії, розвиваються професійні вміння і навики практичної діяльності. Так, цікаво проходять тижні циклових комісій, конкурси «Кращий за професією», «Фестиваль професій»

     Плідно працюють колективи художньої творчості. За високий рівень виконавської майстерності, перемоги в обласних, регіональних конкурсах та фестивалях театру пісні «Melos» присвоєно звання «Народний художній колектив».

      Наші творчі колективи – призери Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі», обласного «Пісенного вернісажу», обласного конкурсу знавців звичаїв і традицій, творчого звіту аматорських колективів, фестивалю «Бурштинове намисто».

       Традиційно кожного року проходять Дні відкритих дверей, батьківські конференції. На конференції підводяться підсумки роботи коледжу, академгруп за рік, нагородження відмінників навчання, активістів громадського життя, оголошуються подяки батькам кращих студентів коледжу за виховання синів і дочок та вручаються пам’ятні листівки.

     У коледжі налагоджено випуск коледжівської газети «Вісник коледжу» та студентської газети «Аграрвардське життя». Інформація та фотоматеріали про студентське життя систематично подається на офіційний сайт Івано-Франківського коледжу ЛНАУ.

      З метою профорієнтаційної роботи щорічно організовуються вїзні концерти  художніх колективів у райони області.