Оголошення про прийом

Дорогі друзі!

Військова агресія росії проти нашої мирної держави внесла свої корективи в наше з вами життя. Та вибір майбутньої професії залишається найважливішим вашим завданням навіть в цих непростих умовах.

Однак сучасні технічні можливості дають можливість вивчити нас навіть на відстані. Отже, для нашого з вами знайомства виконаємо разом кілька простих кроків:

Заповніть будь ласка анкету абітурієнта. Вона допоможе нам тримати з вами зворотній зв'язок: Анкета абітурієнта

Підпишіться на наші сторінки Facebook , Instagram та канал в Telegram

Ознайомтесь з переліком наших спеціальностей.

Перегляньте наше оголошення: Оголошення про прийом

Ознайомтесь з нашою матеріально-технічною базою, переглянувши відео.

Не забувайте про наш сайт: https://fclnup.if.ua

 

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ У 2024 році ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

ДЕННА та ЗАОЧНА ФОРМИ НАВЧАННЯ

Освітньо-професійний ступінь "ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР”
(для випускників 9, 11 класів та професійно-технічних закладів)

 

"АГРОНОМІЯ" ФАХІВЕЦЬ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ВЕДЕННЯ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців; випускники додатково отримують робітничі професії: тракторист-машиніст категорії „А1”,„B1”, водій автотранспортних засобів категорії „В” та оператор ветеринарної обробки тварин). Вступні випробування: на базі 9 та 11 класів, ПТНЗ - співбесіда з української мови та математики (на бюджет), мотиваційний лист (на контракт).

    "ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ" - ТЕХНІК-ТЕХНОЛОГ ПЛОДООВОЧЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ  (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 5 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 5 місяців; випускники додатково отримують робітничі професії: контролер харчової продукції ІІІ розряду). Вступні випробування: на базі 9 та 11 класів, ПТНЗ  -  співбесіда з української мови та математики (на бюджет), мотиваційний лист (на контракт).

    "МЕНЕДЖМЕНТ" ОРГАНІЗАТОР ВИРОБНИЦТВА (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 5 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 5 місяців; випускники додатково отримують робітничі професії: оператор комп’ютерного набору, водій автотранспортних засобів категорії „В”). Вступні випробування: на базі 9 та 11 класів, ПТНЗ  - співбесіда з української мови та математики (на бюджет), мотиваційний лист (на контракт).

  "ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК"ФІНАНСИСТ (термін навчання на базі 9 класів – 2 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 1 рік 10 місяців; випускники додатково отримують робітничу професію - оператор комп’ютерного набору). Вступні випробування: на базі 9 та 11 класів, ПТНЗ  - співбесіда з української мови та математики (на бюджет), мотиваційний лист (на контракт).

     "ПРАВО" ЮРИСТ (термін навчання на базі 9 класів - 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців; випускники додатково отримують робітничу професію - секретар керівника). Вступні випробування: на базі 9 та 11 класів, ПТНЗ  -  мотиваційний лист (на контракт).

     "САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО" – ФАХІВЕЦЬ САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців; випускники додатково отримують робітничу професію озеленювач ІІ розряду). Вступні випробування: на базі 9 та 11 класів, ПТНЗ  - співбесіда з української мови та математики (на бюджет), мотиваційний лист (на контракт).

  "ЕКОЛОГІЯ" – ТЕХНІК-ЕКОЛОГ (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців; випускники додатково отримують робітничі професії – лаборант з контролю за станом навколишнього природного середовища; оператор комп’ютерного набору). Вступні випробування: на базі 9 та 11 класів, ПТНЗ  - співбесіда з української мови та математики (на бюджет), мотиваційний лист (на контракт).

  "ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ" – ТЕХНІК-ЗЕМЛЕВПОРЯДНИК (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців). Вступні випробування: на базі 9 та 11 класів, ПТНЗ  - співбесіда з української мови та математики (на бюджет), мотиваційний лист (на контракт).

  "КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ" – ТЕХНІК-ПРОГРАМІСТ (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців). Вступні випробування: на базі 9 та 11 класів, ПТНЗ  - співбесіда з української мови та математики (на бюджет), мотиваційний лист (на контракт).

 

 ВАЖЛИВО!

Навчання з  усіх спеціальностей проводиться як за державним замовленням, так і за контрактом.

В коледжі постійно діють курси водія автотранспортних засобів категорії В”та тракториста-машиніста категорії „А1”, „А2”, „B1.

 

АДРЕСА КОЛЕДЖУ

76492, м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 11, тел. (096) 332-82-66; 

ЇХАТИ: тролейбусами №№ 2, 8, 10, маршрутними автобусами №№ 31, 39, 45, 49, 50, 51, 52  до зупинки "Автостанція №4”.

 

 Завантажити оголошення файлом PDF  

Обсяги державного замовлення у 2023 році

Більше інформації

Оголошення про прийом Ліцензія та сертифікати Правила прийому Перелік конкурсних предметів Терміни вступної кампанії Програми вступних випробувань Вартість платних послуг Вступна кампанія 2024