Фінанси, банківська справа та страхування

          Сьогодні однією із найпрестижніших спеціальностей сучасності в плані побудови успішної кар’єри випускників є спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

          Висококваліфіковані фахівці сфери фінансів досить високо цінуються на ринку праці, оскільки є компетентними у таких питаннях, як ефективне використання фінансових ресурсів суб’єктів підприємницької діяльності з метою покращення їх фінансового стану, функціонування банківської системи й здійснення різноманітних банківських операцій та послуг, порядок особистого та майнового страхування й страхування відповідальності.

          Спеціаліст за фахом «Фінанси, банківська справа та страхування» готовий до професійної роботи у фінансових органах державного, регіонального і муніципального рівнів, банках, біржах, страхових компаніях, інвестиційних фондах, економічних службах підприємств і організацій всіх форм власності.

          Майбутній фінансист повинен мати аналітичний склад розуму, стратегічне мислення, бути відповідальним, уважним, рішучим, вміти ризикувати.

          Термін навчання

На базі 9 класів – 2 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 1 рік 10 місяців.

          Додаткові документи про освіту

Випускники додатково отримують робітничу професію - оператор комп’ютерного набору. 

          Вступні випробування

На базі 9 класів -  з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів – вступні екзамени або сертифікати з таких предметів: українська мова, математика або історія України або географія.

Ознайомитись детальніше з освітньою програмою