Менеджмент

          Сучасні реалії та тенденції розвитку світової економіки вимагають енергійних і багатогранних професій. До таких належить одна з найбільш високооплачуваних, цікавих та захоплюючих спеціальностей – «Менеджмент».

          Випускники спеціальності «Менеджмент» здобувають необхідні навички та компетенції з управління структурними підрозділами, операційними системами та процесами. Зокрема мають можливість працювати на підприємствах різних форм власності та сфер діяльності на таких посадах: керівник структурних підрозділів підприємства, адміністратор, менеджер зі збуту, менеджер з логістики, менеджер з маркетингу, менеджер матеріально-технічного постачання, організатор власного бізнесу (приватний підприємець, керівник приватного підприємства).

          Випускник даної спеціальності – універсальний фахівець, здатний легко освоїти нову сферу діяльності, ознайомлений з базовими знаннями економіки, механізмами організації виробництва, правовими аспектами ведення бізнесу, основами бухгалтерського та фінансового обліку, маркетинговими інструментами, наділений навичками роботи в команді та лідерськими якостями.

          Термін навчання

На базі 9 класів – 3 роки 5 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 5 місяців.

          Додаткові документи про освіту

 Випускники додатково отримують робітничі професії: оператор комп’ютерного набору, водій автотранспортних засобів категорії „В”. 

Ознайомитись детальніше про умови вступу

Ознайомитись детальніше з освітньою програмою