Вітальне слово

Слово до вступника

Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування – один з провідних закладів освіти на Прикарпатті, який готує висококваліфікованих спеціалістів для всіх галузей народного господарства, забезпечує ефективні фундаментальні і прикладні дослідження, є відомим науково-методичним центром нашого регіону.

Пройшовши значний шлях свого розвитку, сьогодні коледж має власні міцні традиції в навчанні та вихованні студентів, організації дозвілля та побуту.

Дорогі друзі! Якщо у вашому серці горить любов до святої української землі і Ви хочете працювати для її процвітання, обравши фах агронома чи економіста, технолога чи еколога, менеджера або юриста, ми чекаємо на Вас.

Якщо разом докладатимемо зусиль, щоб рідна земля була упорядкована та захищена від екологічного лиха, щоб на ній лише працювали висококваліфіковані фахівці, справжні господарі та патріоти, вона не втомлюватиметься дарувати нам щедрі врожаї, що, звичайно, буде запорукою добробуту в державі, а, відповідно, і нашого з Вами особистого добробуту.