Профком інформує

 

Шановні працівники!

           Інтернет-сторінка профспілкового комітету працівників Івано-Франківського фахового коледжу ЛНУП створена з метою своєчасного й правдивого інформування в роботі профспілкової організації. Саме тут Ви зможете почерпнути інформацію про склад профкому, повідомлення з життя колективу, юридичні консультації і навіть привітання працівників з днем народження. Адже профспілкова організація – це чи не єдиний орган, де кожен працівник має змогу проявити власну ініціативу, здібності, знайти спільні інтереси, бути захищеним у складних обставинах життя та почутим у разі потреби. А ще профспілка – це спільна праця, спільна думка колективу, спільний відпочинок…

           Якщо у Вас виникли проблеми на робочому місці, Ви зіткнулись з несправедливістю чи просто потребуєте поради, у профкомі діє юридична служба, де Вам нададуть безкоштовну консультацію юриста або дружні поради щодо розв’язання наболілих проблем.

           Інформування важливих подій із життя колективу, а також дуже цінні статті наших працівників можна почерпнути на сторінках щоквартальної газети «Вісник коледжу», створеної за сприяння й безпосередньої підтримки профспілкової організації.

           Отож не ігноруйте права бути почутими, діліться з нами радощами й наболілими моментами життя, проявляйте ініціативу! Цінуйте, допомагайте й розумійте один одного, адже кожен член профспілки – це унікальна й неповторна частинка нашої великої профспілкової родини.

З повагою,

голова профкому

Бучковський І.П.