Результати освітньої діяльності

Рейтинг студентів за І семестр 2021-2022 н.р.:

Економічне відділення: 1-М1-Ф11-Ф11-М21-Ф21-МФ-1(б), М-1(б)М-2(б)

Юридичне відділення:

Технологічне відділення: А-1(б)А-2(б)СП-2(б)СП-1(б)

Рейтинг академічних груп за І семестр 2021-2022 н.р.:

Відповідно до Положення про рейтинг академічних груп Івано-Франківського коледжу ЛНАУ кращими у І семестрі 2020-2021 н.р. визнано групи:

  • Юридичне відділення
    -   31-Ю група (староста групи – Х. Комарницька, куратор групи – О.А. Непран);
    -   21-ГЗ група (староста – А. Попович, куратор груп – О.В. Глеб);
  • Економічне відділення
  • 1-Ф група ( староста – А. Палій, куратор – М.В. Міщанин)
  • Технологічно відділення
  • 21-А група ( староста – А. Лиско, куратор – Р.М. Орловський)
  • Відділення бакалаврату:
  • М-2 (б) (староста – К. Цюрак, куратор – Н.В. Костюк)

Рейтинг викладачів за 2020 – 2021 н.р.

   

з/п

Прізвище, ім'я по батькові Рейтингова оцінка
  1.  
Досин Оксана Миколаївна 912
  1.  
Глеб Оксана Володимирівна 819
  1.  
Бодак Ольга Богданівна 800
  1.  
Джус Галина Михайлівна 777
  1.  
Орловський Руслан Михайлович 774
  1.  
Савчук Осипа Ярославівна 760
  1.  
Самборський Сергій Ігорович 758
  1.  
Караванович Христина Богданівна 753
  1.  
Лещишин Юлія Святославівна 750
  1.  
Коваль Ольга Зіновіївна 741
  1.  
Сворак Любомир Михайлович 733
  1.  
Вагилевич Тетяна Вікторівна 725
  1.  
Котурбаш Олена Романівна 701
  1.  
Грицуляк Галина Михайлівна 694
  1.  
Гурик Орися Ярославівна 692
  1.  
Семенюк Олена Степанівна 680
  1.  
Малишева Тетяна Василівна 680
  1.  
Придюк Оксана Михайлівна 677
  1.  
Ільчук Юлія Юріївна 670
  1.  
Голубчак Наталя Володимирівна 657
  1.  
Підлуська Наталя Миколаївна 651
  1.  
Василів Роман Михайлович 650
  1.  
Козоріз Олена Іванівна 639
  1.  
Міщанин Мар’яна Василівна 609
  1.  
Клейнота Ольга Іванівна 600     
  1.  
Брус Любов Петрівна 590
  1.  
Суп Олександра Василівна 580
  1.  
Непран Оксана Анатоліївна 550
  1.  
Фелик Катерина Ярославівна 550
  1.  
Сюсько Світлана Володимирівна 541
  1.  
Федорко Наталя Богданівна 541
  1.  
Костюк Наталія Володимирівна 509
  1.  
Ремська Юлія Сергіївна 485
  1.  
Поліщук Ольга Григорівна 480
  1.  
Бойчук Оксана Миколаївна 473
  1.  
Загурська Галина Василівна 461
  1.  
Винницька Христина Богданівна 451
  1.  
Дяків Тетяна Михайлівна 444
  1.  
Нанюк Ігор Васильович 443
  1.  
Чепеляк Олександра Дмитрівна 439
  1.  
Легін Ірина Андріївна 435
  1.  
Ґедзь Олег Петрович 430
  1.  
Зубанський Роман Іванович 411
  1.  
Яневич Микола Степанович 390
  1.  
Щербій Уляна Романівна 385
  1.  
Трушик Віра Ігорівна 353
  1.  
Кузишин Наталя Василівна 345
  1.  
Абрам’як Микола Васильович 308
  1.  
Трухан Лілія Михайлівна 299
  1.  
Бойчук Тетяна Ярославівна 282
  1.  
Данилюк Юлія Ігорівна 269
  1.  
Дольний Володимир Васильович 267
  1.  
Ленчовська Ірина Степанівна 259
  1.  
Мацапула Оксана Михайлівна 231
  1.  
Чуй Ольга Василівна 223
  1.  
Мацюк Любов Романівна 198