Результати освітньої діяльності
Рейтинг студентів за ІІ семестр 2022-2023 н.р.:
Економічне відділення: Завантажити
Юридичне відділення: Завантажити
Технологічне відділення: Завантажити
Відділення бакалаврату: Завантажити
Рейтинг академічних груп за ІІ семестр 2022-2023 н.р.:
Відповідно до Положення про рейтинг академічних груп ВСП "Івано-Франківський фаховий коледж ЛНУП" кращими у І семестрі 2022-2023 н.р. визнано групи:
- Юридичне відділення
- 11-Ю група (староста групи – В. Белей, куратор групи – О.З. Коваль);
- Економічне відділення
- 11-М група ( староста – В. Грибик, куратор – М.В. Міщанин)
- Технологічно відділення
- 11-А група ( староста – Р. Петрів, куратор – Л.П. Брус)
Рейтинг викладачів за 2022 – 2023 н.р.
№
з/п |
Прізвище, ім'я по батькові |
1 | Бодак Ольга Богданівна |
2 | Вагилевич Тетяна Вікторівна |
3 | Досин Оксана Миколаївна |
4 | Глеб Оксана Володимирівна |
5 | Міщанин Мар’яна Василівна |
6 | Бойчук Оксана Миколаївна |
7 | Самборська Марія Ігорівна |
8 | Костюк Наталія Володимирівна |
9 | Голубчак Олег Михайлович |
10 | Сворак Любомир Михайлович |
11 | Гурик Орися Ярославівна |
12 | Савчук Осипа Ярославівна |
13 | Чумбей Володимир Васильович |
14 | Фелик Катерина Ярославівна |
15 | Палюга Ярослав Михайлович |
16 | Джус Галина Михайлівна |
17 | Грицуляк Галина Михайлівна |
18 | Ремська Юлія Сергіївна |
19 | Нанюк Ігор Васильович |
20 | Мацапула Оксана Михайлівна |
21 | Поліщук Ольга Григорівна |
22 | Крихівський Михайло Васильович |
23 | Клейнота Ольга Іванівна |
24 | Голубчак Наталія Володимирівна |
25 | Лещишин Юлія Святославівна |
26 | Ленчовська Ірина Степанівна |
27 | Самборський Сергій Ігорович |
28 | Бойчук Марія Тарасівна |
29 | Загурська Галина Василівна |
30 | Мельник Юлія Юріївна |
31 | Трушик Віра Ігорівна |
32 | Дяків Тетяна Михайлівна |
33 | Козоріз Олена Іванівна |
34 | Чепеляк Олександра Дмитрівна |
35 | Котурбаш Олена Романівна |
36 | Яневич Микола Степанович |
37 | Мацюк Любов Романівна |
38 | Зубанський Роман Іванович |
39 | Коваль Ольга Зіновіївна |
40 | Підлуська Наталя Миколаївна |
41 | Брус Любов Петрівна |
42 | Орловський Руслан Михайлович |
43 | Федорко Наталя Богданівна |
44 | Бойчук Тетяна Ярославівна |
45 | Семенюк Олена Степанівна |
46 | Непран Оксана Анатоліївна |
47 | Данилюк Юлія Ігорівна |
48 | Щербій Уляна Романівна |
49 | Копер Надія Євгенівна |
50 | Трухан Лілія Михайлівна |
51 | Гулій Олег Мирославович |
52 | Суп Олександра Василівна |
53 | Легін Ірина Андріївна |
54 | Чуй Ольга Василівна |
55 | Шекета Євгенія Юріївна |
56 | Шиян Тарас Дмитрович |
57 | Чупа Володимир Михайлович |
58 | Ґедзь Олег Петрович |