Діяльність студентської ради

Студентське самоврядування в коледжі відіграє важливу роль у створенні сприятливого середовища для навчання та розвитку студентів. Студентське самоврядування виступає голосом студентської громади перед адміністрацією та викладачами. Воно відстоює інтереси студентів та надає їм можливість впливати на процеси в коледжі.

Перше засідання Ради студентського самоврядування пройшло спільно з дирекцією коледжу та студентським профком.

Заступник директора з виховної роботи Маланчук М.О. окреслила завдання студентської самоврядної організації, представила новий склад Ради студентського самоврядування.

Новообрана голова Ради Курило Анастасія запропонувала свою програму і висловила впевненість у продуктивній роботі студентського активу.

На засіданні виступили заступник директора з навчальної роботи      Г.П. Кулаєць, голова профкому працівників І.П. Бучковський, голова студентського профкому М.В. Міщанин, начальник цивільної оборони М.І. Ославський, практичний психолог І.О. Вацеба, медичний працівник В.В. Лютич.

Директор коледжу Богдан Андрійович Костюк підтримав усі починання студентського активу і висловив упевненість у гідній співпраці студентської самоврядної організації та дирекції коледжу.