Харчові технології

          Харчування – це невід’ємна частина нашого життя, необхідна, як повітря, що приносить море задоволень, робить нас працездатними, здоровими і щасливими. Цій сфері завжди приділялася найпильніша увага, а фахівці в галузі організації харчування і виробництва харчових продуктів завжди мали і матимуть високий соціальний статус.

          Фахівець з галузі харчових технологій має можливість займатися виробничо-технологічною, організаційно-керівною, управлінською діяльністю на підприємствах харчової та переробної промисловості.

          Спеціалісти за фахом  «Харчові технології» можуть працювати на консервних заводах, харчосмакових комбінатах, заводах продовольчих товарів, агропромислових міжгосподарських об’єднаннях по переробці плодоовочевої сировини, пунктах виробництва плодових напівфабрикатів та займати посади: технік-технолог, лаборант, контролер харчової продукції, майстер виробничої дільниці або цеху.

          Харчова промисловість України залишилася єдиною галуззю, яка в умовах економічної кризи не лише не знизила обсягів виробництва, але і продовжує їх активно нарощувати. Модернізація вітчизняних підприємств переробної і харчової промисловості, впровадження новітніх технологій і входження України у світове співтовариство потребують кваліфікованих фахівців. Можна бути переконаним, що працевлаштування і високий рівень заробітної платні випускників гарантований.

          Термін навчання

На базі 9 класів – 3 роки 5 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 5 місяців. 

          Додаткові документи про освіту

Випускники додатково отримують робітничі професії: контролер харчової продукції ІІІ розряду. 

Ознайомитись детальніше про умови вступу

Ознайомитись детальніше з освітньою програмою