Національно-патріотичне виховання

Головна мета виховання студентської молоді – формування свідомого громадянина України, патріота, представника української національної еліти, через прищеплення високих моральних якостей та духовних цінностей.
Основна мета навчального закладу – формування, розвиток національної інтелігенції, сприяння збагачення і оновленню інтелектуального генофонду нації, виховання її духовної еліти, свідомої особистості з громадянською позицією, готовою до конкурентного вибору свого місця в житті.
З метою патріотичного виховання розроблено лекції на правову та економічну тематику для проведення лекторіїв, круглих столів, бесід.  Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану потребує іншого змісту та підходів до проведення виховної роботи. Основним цільовим напрямом стає забезпечення безпекової складової здоров’я особистості, забезпечення її фізичного, психологічного, соціального і духовного благополуччя. Виходячи з цього, основними напрямами та завданнями виховної роботи у коледжі є національно-патріотичне виховання, надання здобувачам освіти знань з основ безпеки та оцінювання поведінки правильних безпекових дій в умовах воєнного стану, надання психологічної підтримки.

 

Волонтерство

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці, на фронті і в тилу, самовіддано працює задля нашої Перемоги. Педагогічний та студентський колектив коледжу у час війни вміло поєднують роботу, навчання і волонтерство.


 

Наші захисники

Ми складаємо глибоку шану усім, хто сьогодні боронить честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність нашої країни, захищає наші домівки.
Серед захисників України – наші студенти, випускники, батьки наших студентів.


 

 

Події та заходи

Коледж долучився до  загальноуніверситетського  благодійного марафону в підтримку Збройних Сил України, який був ініційований ректором Львівського національного університету природокористування Володимиром Васильовичем Снітинським. В рамках цього марафону в коледжі пройшов захід «На хресті розп’ята Україна», в контексті якого ми роздумували над «Хресною дорогою моєї України», яку підготували наші викладачі. Серед гостей заходу Хамчич Алла Олександрівна - директор департаменту агропромислового розвитку, Боднарчук Дмитро Юрійович - директор Тлумацького фахового коледжу нашого університету,  воїни 109 батальйону 10-ї гірсько-штурмової бригади Довбня Олексій та Кавка Михайло.

Ми складаємо глибоку шану усім, хто сьогодні боронить честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність нашої країни, захищає наші домівки.

Серед захисників України – наші працівники, студенти, випускники, батьки наших студентів.

І сьогодні вся наша коледжівська родина знову дякує нашим захисникам, передаючи фінансову допомогу, а також продукти до Великоднього столу для наших воїнів-захисників, з якими вже склалися теплі, дружні стосунки.