Національно-патріотичне виховання

Головна мета виховання студентської молоді – формування свідомого громадянина України, патріота, представника української національної еліти, через прищеплення високих моральних якостей та духовних цінностей.
Основна мета навчального закладу – формування, розвиток національної інтелігенції, сприяння збагачення і оновленню інтелектуального генофонду нації, виховання її духовної еліти, свідомої особистості з громадянською позицією, готовою до конкурентного вибору свого місця в житті.
З метою патріотичного виховання розроблено лекції на правову та економічну тематику для проведення лекторіїв, круглих столів, бесід.  Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану потребує іншого змісту та підходів до проведення виховної роботи. Основним цільовим напрямом стає забезпечення безпекової складової здоров’я особистості, забезпечення її фізичного, психологічного, соціального і духовного благополуччя. Виходячи з цього, основними напрямами та завданнями виховної роботи у коледжі є національно-патріотичне виховання, надання здобувачам освіти знань з основ безпеки та оцінювання поведінки правильних безпекових дій в умовах воєнного стану, надання психологічної підтримки.

 

Волонтерство

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці, на фронті і в тилу, самовіддано працює задля нашої Перемоги. Педагогічний та студентський колектив коледжу у час війни вміло поєднують роботу, навчання і волонтерство.


 

Наші захисники

Ми складаємо глибоку шану усім, хто сьогодні боронить честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність нашої країни, захищає наші домівки.
Серед захисників України – наші студенти, випускники, батьки наших студентів.


 

 

Події та заходи

28 вересня 2023 року студенти 11-ХТ і 11-Е групи разом з викладачем історії України Гурик Орисею Ярославівною відвідали Івано-Франківський історико-меморіальний музей Олекси Довбуша.
Експозиція музею побудована на матеріалах з приватної колекції відомого українського вченого-історика, професора, академіка, доктора історичних наук Володимира Грабовецького. Це оригінали і копії судових протоколів, актові матеріали з історії соціально-економічних відносин, твори поетів, прозаїків, драматургів, композиторів, художників, кінематографістів.
Один з найцінніших експонатів - топір Олекси Довбуша. Цю реліквію понад два століття свято зберігали Космачани – нащадки свідків загибелі Олекси, а також цінний експонат – рукопис літературного сценарію Любомира Дмитерка і Віктора Іванова до кінофільму «Олекса Довбуш».
Реалії минулого по-особливому сприймаються в умовах сучасної війни. Тож екскурсія викликала в студентів інтерес і бажання продовжити знайомство з пам’ятками історії, культури та видатними людьми рідного краю.


2 жовтня біля Каплички Матері Божої та Стелли Небесної Сотні зібрався педагогічний та студентський колектив коледжу, щоб низько вклонитись і віддати шану Пресвятій Богородиці, шану тим, хто захищає нашу землю від ворожої орди - нашим захисникам і захисницям, воїнам ЗСУ, а також загадати відвагу і шляхетність представників українського козацтва.

Після молитви, яку відслужив отець Степан Вінтоняк, директор коледжу Б. А.Костюк привітав почесних гостей воїнів 109 гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Анатолія Барчука, Михайла Булавіна, Анну Власенко, Надію Балабанник і подякував їм за мужність, силу духу, непохитність за те, що ціною власного життя боронять нашу Україну і передав нашу скромну допомогу на потреби за ЗСУ.
На святковому віче виступив отаман Козацького товариства «Прикарпатська Січ», генерал-отаман Українського козацтва М.І.Ославський. Родзинкою свята була танцювальна композиція «Мамині слова» та пісня «Над землею тумани» у виконанні художніх колективів коледжу.


Кожна зустріч з нашими воїнами – це щемливі відчуття, впевненість у наближенні Перемоги.

Такою була ця зустріч із воїном 109 батальйону 110-ї гірсько-штурмової бригади. Біденим Віктором Миколайовичем, студентом нашого коледжу.

З сумом і гордістю за наших героїв слухали студенти розповідь про бойові дії, військові будні. Віктор передав музею бойової слави коледжу трофеї з фронту і запевнив усіх у неминучій Перемозі.


Четвертого травня відбулася зворушлива зустріч з воїнами 109 гірсько-штурмової бригади.
З болем в очах слухали студенти розповіді про бойові дії, жахіття війни, спогади про побратимів, перейнялися гордістю за наших захисників, відчуттям скорої і неминучої Перемоги.
Для потреб воїнів коледж передав 2 тепловізори і 50 турнікетів. Колективу коледжу воїни ЗСУ вручили Подяку за посильну підтримку у цій спільній боротьбі.
Разом до Перемоги!

Коледж долучився до  загальноуніверситетського  благодійного марафону в підтримку Збройних Сил України, який був ініційований ректором Львівського національного університету природокористування Володимиром Васильовичем Снітинським. В рамках цього марафону в коледжі пройшов захід «На хресті розп’ята Україна», в контексті якого ми роздумували над «Хресною дорогою моєї України», яку підготували наші викладачі. Серед гостей заходу Хамчич Алла Олександрівна - директор департаменту агропромислового розвитку, Боднарчук Дмитро Юрійович - директор Тлумацького фахового коледжу нашого університету,  воїни 109 батальйону 10-ї гірсько-штурмової бригади Довбня Олексій та Кавка Михайло.

Ми складаємо глибоку шану усім, хто сьогодні боронить честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність нашої країни, захищає наші домівки.

Серед захисників України – наші працівники, студенти, випускники, батьки наших студентів.

І сьогодні вся наша коледжівська родина знову дякує нашим захисникам, передаючи фінансову допомогу, а також продукти до Великоднього столу для наших воїнів-захисників, з якими вже склалися теплі, дружні стосунки.