Історія коледжу

         

        Історія навчального закладу розпочинається з вересня 1965р., коли була створена міжобласна  трирічна школа по підготовці керівних колгоспних і радгоспних кадрів. За рішенням Ради Міністрів СРСР від 25 серпня 1967р. міжобласна  трирічна школа реформована в Івано-Франківський сільськогосподарський технікум по підготовці керівних кадрів колгоспів і радгоспів.

          Івано-Франківський сільськогосподарський технікум згідно наказу Міністерства агропромислового комплексу України від 24 березня 1999 року № 131 "Про перейменування Івано-Франківського сільськогосподарського технікуму” перейменовано в Івано-Франківський державний аграрний коледж. Згодом коледж реорганізований в структурний підрозділ Львівського державного аграрного університету за наказом Міністерства аграрної політики України від 23.06.2006 року №326 та перейменований в Івано-Франківський коледж Львівського аграрного університету, а з квітня 2008 року, коледж перейменовано в Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету.

          Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2021 року Львівський національний аграрний університет перейменовано на Львівський національний університет природокористування, а Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету на Відокремлений структурний підрозділ "Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування".