Скринька довіри

 

В цьому розділі Ви можете залишити інформаційне повідомлення та надати пропозиції щодо удосконалення освітнього процесу, якості надання освітніх послуг, змісту освітніх програм та дотримання академічної доброчесності у Івано-Франківському фаховому коледжі Львівського національного університету природокористування. Якщо Ви стали свідком чи Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень та інших неправомірних дій, булінгу, порушення прав і законних інтересів громадян, Ви можете заповнити відповідну форму анонімного звернення: 

 або надіслати лист на електронну пошту директора:


anatoliy1967anatoliy1967@gmail.com

Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому анонімне повідомлення буде розглядатись, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані, для того щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Також звертаємо увагу на те, що повідомлення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб та працівників коледжу, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.