Студентське самоврядування

Положення Склад студентської ради Студентський профком

Студентське самоврядування – це така діяльність, за допомогою якої максимально виявляється і реалізуються творчі здібності студентів, формуються моральні якості, підвищується ініціатива кожного за результатами своєї праці.

Сформована студентська рада за мету взяла:
          1) Забезпечення і захист прав та інтересів студентів, зокрема щодо організації навчального процесу
          2) Сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів
          3) Сприяння створенню відповідних умов для проживання в гуртожитку і відпочинку студентів
          4) Сприяння діяльності студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами
          5) Організація співпраці зі студентами інших навчальних закладів і молодіжними організаціями
          6) Забезпечення інформаційної, правової, психологічної та іншої допомоги студентам
          7) Ознайомлення студентів з їх правами та обов’язками


Студентське самоврядування

          Події в Україні показали, що рушійною силою змін у державі є студентство. З метою співпраці студентської молоді з адміністрацією, організації проведення навчального виховного процесу, наукової діяльності, створення умов для побуту і дозвілля студентів, розвитку засад самореалізації у студентському середовищі, співробітництва зі студентами інших навчальних закладів та різноманітними молодіжними організаціями у коледжі працює Рада студентського самоврядування. Такі ж Ради створені на кожному відділенні.

          Приємно відзначити, що наш студентський актив визнано кращим серед первинних студентських профспілкових організацій, на базі нашого коледжу у квітні 2019 року проведено обласне методичне об’єднання голів студентських профспілок. Студентський науково-пошуковий проект з національно-патріотичного виховання (керівник Міщанин М.В.) нагороджений Всеукраїнським дипломом студентських профспілок.

          Представник органів студентського самоврядування входять у склад педагогічної ради, стипендіальної комісії, комісії з академічної доброчесності, комісії з моніторингу і якості вищої освіти, Асоціації молодих юристів області, у роботі Молодіжних радників поліції, студентка Калин Віолетта у м. Чернігові зайняла І місце у рамках цього проекту.

          Студентська рада коледжу ініціює проведення усіх виховних заходів, організовує волонтерську діяльність. У цьому році проведено різні акції, що символізували солідарність студентів з тими, хто воює захищаючи кордони України, або потребує допомоги. У рамках проекту «Серце до серця» наші студенти долучилися до волонтерської допомоги воїнам АТО, відвідали реабілітаційний центр у с. Клубівці, дитячий сиротинець у с. Крихівці, дитячий сімейний будинок, дитячий інтернат для дітей-інвалідів у м. Снятині, інтернат у с. Чукалівка. Цікаво пройшла зустріч із студентами із Луганська.


Наші студенти – наша гордість

          Студенти Івано-Франківського коледжу ЛНАУ є активними учасниками та лауреатами різноманітних наукових конкурсів, олімпіад. Вітаємо студентку 11-Ф групи Кириченко Вікторію, яка зайняла І місце у обласному етапі XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, студентку 11-Ю групи за зайняте І місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі Т.Г. Шевченка Тимчук Вікторію, Рибака Олега – студента 11-Ф групи, який посів ІІ місце в обласному конкурсі читців.

          «Слава рукам, що хлібом пахнуть» – під таким девізом 15 листопада пройшли урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства, які підготували викладачі та студенти технологічного відділення коледжу. З привітальними словами виступили директор коледжу Богдан Андрійович Костюк, директор Департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА Іван Петрович Андріїшин та гості свята. Народний театр пісні «Melos» подарував усім приємні хвилини спілкування з піснею.

          І етап регіонального конкурсу "Студент року", який був приурочений до Дня студента продемонстрував здібності та таланти креатив та творчість. кращих студентів коледжу. Чудовий настрій та святкова атмосфера панували в залі. Ми ще раз переконались - наші студенти найкращі! Вітаємо переможця - Рибака Олега (11-Ф група).

         «Дай, Андрію, знати, яку долю ждати» …Під таким гаслом ожили перед глядачами ігри і забави нашого народу. Завдячуючи студентам економічного відділення, усі мали змогу поринути у давній народний звичай проводити вечорниці з обрядами ворожіння й кусання калити. І ніхто не скаже, що це старомодно, це актуально завжди! Наша мета – пронести ці знання через віки!

          12 грудня на базі Івано-Франківського коледжу ЛНАУ пройшов цікавий, пізнавальний конкурс - «Обласний дитячий екологічний хакатон», в якому взяли участь наші студенти-екологи. В рамках конкурсу проведено майстер-клас «Створення новорічних композицій».

Голова РСС коледжу  Анастасія Неште

 

Події

          14-15 вересня студенти  коледжу прийняли участь у тренінгу для тренерів в рамках реалізації проєкту «Підвищення обізнаності молоді Івано-Франківської області щодо безпечної міграції та працевлаштування», який був проведений БО «Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та здобули статус тренерів, що дозволяє проведення аналогічних заходів на базі нашого закладу освіти.