Конференції
День COAX Software Ukraine
Студенти освітньої програми «Комп’ютерні науки» нашого коледжу прийняли участь у цікавому і пізнавальному заході під назвою День COAX Software Ukraine, який відбувся в Університеті Короля Данила.
У рамках заходу студенти мали змогу познайомитися з представниками компанії - Head of Delivery COAX Softwarе Тимуром Фараджевим та Head of Recruitment COAX Software
Анною Веркалець, послухати лекцію про функціонування та специфіку роботи ІТ-компанії у часі війни, особливості прийняття на роботу, а також взяти участь в запропонованих розіграшах і поспілкуватися з рекрутерами.
Студентська науково-практична конференція "Паростки науки - 2023"
30 березня в коледжі відбулася студентська науково-практична конференція "Паростки науки - 2023", яку організували і провели викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Глеб О.В., Голубчак Н.В., Міщанин М.В., Бойчук М.Т., Легін І.А., Шиндак Л.В. та Лапуняк Н.М. Метою заходу є залучення студентів до науково-практичної діяльності, обмін знаннями, а також підтримка наукової роботи молоді. Конференція розпочалася із пленарного засідання, далі проводилася робота у двох секціях за напрямами "Гуманітарні науки" та "Природничо-математичні науки". Студенти разом із науковими керівниками презентували власні наукові дослідження з важливих проблем у галузі української мови, літератури, правознавства, математики, фізики й географії. Слід зазначити, що серед більшості виступів учасників розкривалася тема війни в Україні і проблеми, пов'язані з нею. По завершенні конференції студенти отримали сертифікати, а їхні тези доповідей будуть надруковані в збірнику наукових робіт студентів.
Студентська науково-практична конференція на тему «Продовольча та енергетична безпека України»
24.03.2023 року у Івано-Франківському фаховому коледжі Львівського НУП відбулася щорічна студентська науково-практична конференція на тему «Продовольча та енергетична безпека України», модератором якої виступив кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри «Агрономія» Орловський Руслан Михайлович. В ній взяли участь студенти освітнього ступеня бакалавр та освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр спеціальностей: «Агрономія», «Садово-паркове господарство», «Екологія», «Геодезія та землеустрій» та «Менеджмент». Учасники конференції виступили з доповідями та презентаціями і взяли активну участь в обговоренні наукових і практичних проблем по темі, за що були нагороджені дипломами учасника.
Зустріч з керівником успішної ландшафтної компанії "Королівський Сад"
Студенти спеціальності «Садово -паркове господарство» 23. 03. 23 року, разом з викладачами Трушик В.І., Мацюк Л. Р та Мельник Ю.Ю. в рамках проведення тижня циклової комісії отримали можливість поспілкуватися з керівником успішної ландшафтної компанії "Кололівський Сад". На зустріч також запрошені директор коледжу Костюк Б.А. та завідувач технологічного відділення Вихованць В.Я. Богдан Андрійович висловив щиру подяку Мар’яні Ігорівні що приділила для наших студентів свій дорогоцінний час та поділилася корисною інформацією. Пані Мар’яна - власниця компанії, розповіла про свій життєвий досвід та шлях до успіху, чим змотивувала та надихнула наших студентів на створення своєї справи. Також домовилися про заняття на локаціях озеленення, практику для студентів та майбутнє працевлаштування.
ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ПЕДАГОГА В УМОВАХ ОНОВЛЕННЯ ЗМІСТУ ОСВІТИ ТА ВИМОГ РИНКУ ПРАЦІ
Нові часи диктують нові умови і педагоги повинні першими брати ініціативу у впровадженні сучасних методів викладання в освіті. Викладачі Бодак О.Б. Вагилевич Т.В. спеціальності «Геодезія та землеустрій» взяли участь в VІ Всеукраїнській науково-практичної конференції «ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ПЕДАГОГА В УМОВАХ ОНОВЛЕННЯ ЗМІСТУ ОСВІТИ ТА ВИМОГ РИНКУ ПРАЦІ (з акцентом на особливості воєнного часу)», де доповіли з презентаціями Бодак О.Б.на тему «Цифрова грамотність сучасної молоді як основа розвитку України в майбутньому», Вагилевич Т.В. на тему: «Інноваційні технології припроведенні практичних занять профілюючих дисциплін на спеціальності «Геодезія та землеустрій», за результатами конференції видано сертифікати та збірник тез з матеріалами конференції. Організатори конференції виявили ініціативу отримані за участь в заході кошти перерахувати на потреби ЗСУ.
Науково-практична студентська онлайн-конференція
18 травня 2021 року в Івано-Франківському коледжі ЛНАУ з нагоди Дня Науки відбулася чергова Науково-практична студентська онлайн-конференція на тему: «Актуальні проблеми розвитку науки в ХХІ столітті».
Учасниками конференції стали студенти освітнього ступеня бакалавр першого та другого курсів, спеціальностей «Агрономія», «Агроінженерія», «Садово-паркове господарство», «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Право». Студенти виступили з доповідями та презинтаціями підготовленими під керівництвом викладачів відповідних кафедр. До участі у конференції були запрошені адміністрація коледжу, викладачі та студенти. Зі вступним словом до присутніх виступила організатор заходу, завідувачка кафедри Менеджменту Кухній Леся Степанівна. Активну участь в обговоренні актуальних питань конференції взяв доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач зафедрою обліку і аудиту Прикарпатського Національного Університету ім. В.Стефаника Баланюк Іван Федорович.
Міжнародна науково-практична конференція
19 травня 2021 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція, яку організував Землевпорядний факультет ЛНАУ з нагоди 165 річчя навчального закладу. На конференції були присутні провідні фахівці в галузі земельних відносин з таких країн як Литви, Латвії , Азербайджану, Польщі, Білорусії , Молдови та України. Доповідачами також стали провідні викладачі спеціальності «Геодезія та землеустрій» Івано-Франківського коледжу ЛНАУ - Бодак Ольга Богданівна з презентацією на тему: «Експертна грошова оцінка землі з врахуванням тенденцій розвитку міської території» та Вагилевич Тетяна Вікторівна з доповіддю на тему: «Охорона земель лісового фонду». За результатами конференції буде видано збірник тез доповідей, а учасникам вручені сертифікати про участь у заході.
Садівництво в Україні: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку
23 червня 2021 року в Івано-Франківському коледжі ЛНАУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Садівництво в Україні: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку».
Конференція розпочалася зі вступного слова-привітання директора коледжу, заслуженого працівника сільського господарства України, кандидата с.-г. наук Костюка Богдана Андрійовича, який наголосив на важливості проведення такого наукового заходу та побажав усім плідної праці.
В роботі конференції взяли участь провідні науковці, професори, доценти, викладачі, студенти. Учасники конференції обмінялися досвідом та науковими здобутками в галузі садівництва.
АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
08.04.2021 р.відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ"на базі Землевпорядоного факультету ЛНАУ. В загальному участь в конференції взяло 15 студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій», науковими керівниками яких були виклалачі профілюючих дисциплін - Бодак Ольга Богданівна, Вагилевич Тетяна Вікторівна. З доповіддю та презентацією виступили : Василів Олександр "ГІС-ТЕХНОЛОГІЇ В КАДАСТРІ" - науковий керівник Вагилевич Тетяна Вікторівна, Богак Любов "РЕКРЕАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" - науковий керівник Бодак Ольга Богданівна,Рибалко Анастасія "ПОГОДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ПО ПРИНЦИПУ ЕКСТЕРИТОРІАЛЬНОСТІ" - науковий керівник Бодак Ольга Богданівна, Федоришин Аліна "ПРОЕКТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ ВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО СЕЛЯНСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА" - науковий керівник Вагилевич Тетяна Вікторівна, Холівчук Богдана "ПРОЄКТ ФОРМУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ" - науковий керівник Вагилевич Тетяна Вікторіна