Спортивне виховання

           Важливу роль відіграє спортивна робота в нашому коледжі, а саме: робота спортивних секцій з волейболу, футболу, баскетболу, легкої атлетики, настільного тенісу, де задіяна велика кількість студентів, на основі яких формуються збірні команди з видів спорту, які відстоюють честь коледжу в різноманітних змаганнях. Наші студенти та випускники коледжу є неодноразовими призерами та переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Щорічно коледж бере участь в обласній спартакіаді серед закладів фахової передвищої освіти. В обласному огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту коледж зайняв 3 місце. Команда коледжу взяла участь в міжнародних спортивних змагань в Польщі, де зайняла 2 місце.  Також команда коледжу вдруге зайняла І місце у спортивні естафеті коледжів та факультетів ЛНУП, присвяченій Дню захисників України.

         Відповідно до плану роботи викладачами фізичного виховання проводяться різноманітні спортивно-масові заходи: змагання з різних видів спорту між групами, відділеннями, Спартакіада, конкурс «Козацькому роду нема переводу», матчеві зустрічі.

Ми гордимося нашими студентами та випускниками.

24.05.2023. на спортивній базі Львівського національного університету природокористування відбулася спартакіада серед факультетів та коледжів ЛНУП, де наші студенти в надважкій боротьбі показали наступні результати:

 - Мініфутбол – 5 місце

 - Волейбол – 2 місце

- Багатоборство – 1 місце

06-10.04.2023 у Львові відбувся чемпіонат України з армреслінгу де наш студент 31-а групи Передерко Дмитро в складі збірної команди Івано Франківської оласті посів 5 місце. Вітаємо з достойним результатом , та бажаємо подальших перемог.

07.04.2023 відбулися " Веселі старти " до Всесвітнього дня здоровя.

        

05.03.2023 на гірськово-лижному курорті Буковель, в спорт комлексі "Бука" відбувся чемпіонат області з армреслінгу, де наш студент 31-А групи Передерко Дмитро став чемпіоном в поєдинках на ліву руку, та срібним призером в поєдинках на праву руку. Вітаємо нашого чемпіона та бажаємо подальших перемог.

Ірина Луцак – кандидат у майстри спорту, вихованка Івано-Франківської ОДЮСШ, на чемпіонаті України з боксу, що відбувся 12-18 грудня 2022 р. у Львові і був присвячений загиблим боксерам, завоювала І місце серед молоді та гідно представила нашу державу на чемпіонаті світу з боксу (12-26 листопада 2022 р., Іспанія), виборовши 5 місце!

Чемпіонкою Світу – Фабуляк Вікторією.

Чемпіонами Європи – Сливінською Мар’яною, Маринчук Ярославою, Яреминою Оксаною, Маслій Надією.

Призерами обласних та Всеукраїнських змагань.