Спортивне виховання

           Важливу роль відіграє спортивна робота в нашому коледжі, а саме: робота спортивних секцій з волейболу, футболу, баскетболу, легкої атлетики, настільного тенісу, де задіяна велика кількість студентів, на основі яких формуються збірні команди з видів спорту, які відстоюють честь коледжу в різноманітних змаганнях. Наші студенти та випускники коледжу є неодноразовими призерами та переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Щорічно коледж бере участь в обласній спартакіаді серед закладів фахової передвищої освіти. В обласному огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту коледж зайняв 3 місце. Команда коледжу взяла участь в міжнародних спортивних змагань в Польщі, де зайняла 2 місце.  Також команда коледжу вдруге зайняла І місце у спортивні естафеті коледжів та факультетів ЛНУП, присвяченій Дню захисників України.

         Відповідно до плану роботи викладачами фізичного виховання проводяться різноманітні спортивно-масові заходи: змагання з різних видів спорту між групами, відділеннями, Спартакіада, конкурс «Козацькому роду нема переводу», матчеві зустрічі.

Ми гордимося нашими студентами та випускниками

06-10.04.2023 у Львові відбувся чемпіонат України з армреслінгу де наш студент 31-а групи Передерко Дмитро в складі збірної команди Івано Франківської оласті посів 5 місце. Вітаємо з достойним результатом , та бажаємо подальших перемог.

07.04.2023 відбулися " Веселі старти " до Всесвітнього дня здоровя.

        

05.03.2023 на гірськово-лижному курорті Буковель, в спорт комлексі "Бука" відбувся чемпіонат області з армреслінгу, де наш студент 31-А групи Передерко Дмитро став чемпіоном в поєдинках на ліву руку, та срібним призером в поєдинках на праву руку. Вітаємо нашого чемпіона та бажаємо подальших перемог.

Ірина Луцак – кандидат у майстри спорту, вихованка Івано-Франківської ОДЮСШ, на чемпіонаті України з боксу, що відбувся 12-18 грудня 2022 р. у Львові і був присвячений загиблим боксерам, завоювала І місце серед молоді та гідно представила нашу державу на чемпіонаті світу з боксу (12-26 листопада 2022 р., Іспанія), виборовши 5 місце!

Чемпіонкою Світу – Фабуляк Вікторією.

Чемпіонами Європи – Сливінською Мар’яною, Маринчук Ярославою, Яреминою Оксаною, Маслій Надією.

Призерами обласних та Всеукраїнських змагань.