Спортивне виховання

Важливу роль відіграє спортивна робота в нашому коледжі, а саме: робота спортивних секцій з волейболу, футболу, баскетболу, легкої атлетики, настільного тенісу, де задіяна велика кількість студентів, на основі яких формуються збірні команди з видів спорту, які відстоюють честь коледжу в різноманітних змаганнях. Наші студенти та випускники коледжу є неодноразовими призерами та переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Щорічно коледж бере участь в обласній спартакіаді ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. В обласному огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту коледж зайняв 3 місце. Команда коледжу взяла участь в міжнародних спортивних змагань в Польщі, де зайняла 2 місце. А в жовтні 2019 року команда коледжу вдруге зайняла І місце у спортивні естафеті коледжі та факультетів ЛНАУ, присвяченій Дню захисників України.

Відповідно до плану роботи викладачами фізичного виховання проводяться різноманітні спортивно-масові заходи: змагання з різних видів спорту між групами, відділеннями, Спартакіада, конкурс «Козацькому роду нема переводу», матчеві зустрічі.

Ми гордимося нашими студентами:

Чемпіонкою Світу – Фабуляк Вікторією;

Чемпіонами Європи – Сливінською Мар’яною, Маринчук Ярославою, Яреминою Оксаною, Маслій Надією.

Призерами обласних та Всеукраїнських змагань.

20 вересня в коледжі відбувся турнір з міні-футболу серед навчальних груп першого курсу, присвячений Міжнародному дню студентського спорту.
          Перше місце посіла 1-Ю група (юридичне відділення), друге місце - 1-М група (економічне відділення), третє місце - 1-А група (технологічне відділення).