Професійно-педагогічне самовдосконалення викладачів коледжу

Сьогодні не можна знайти країну, де б система освіти не передбачала вивчення іноземних мов у навчальному закладі. І це зрозуміло, оскільки в умовах зростання міжнародних економічних, політичних і культурних зв’язків володіння іноземними мовами стає нагальною необхідністю для людей найрізноманітніших професій, що у свою чергу, ставить перед сучасною державою завдання вироблення нових, більш ефективних шляхів оптимізації підготовки кадрів, здатних у своїй професійній діяльності здійснювати різні види міжмовної і міжкультурної комунікації.

Викладачі нашого коледжу постійно вдосконалюють педагогічну майстерність та здобувають нові знання, щоб надавати студентам найактуальніші теми, технології та практичні навички.

Серед них отримали сертифікати з іноземної мови (рівень B2):

- Грицуляк Галина Михайлівна;

- Іванов Олександр Олександрович;

- Крихівський Михайло Іванович.

Зокрема, викладач англійської мови Ірина Ленчовська взяла участь у англомовному курсі підвищення кваліфікації з 6 по 8 червня 2023 року «Teaching and Learning in Difficult Times» у місті Вроцлав, Польща. Цей курс є частиною масштабного проєкту «Global Language for Resilience Programme» від Британської Ради в Україні у партнерстві з Міністерством Освіти і Науки України.

Програма була насиченою і надзвичайно пізнавальною: безпечне середовище для педагогів та студентів; види травм, їх вплив на учасників освітнього  процесу; сучасні методики роботи з дітьми в умовах війни.

За постійне підвищення рівня володіння іноземною мовою у рейтинговій оцінці викладача додаються додаткові бали для визначення та стимулювання їхньої роботи.

Для вдосконалення навиків та вмінь студентів викладачами ведуться курси поглибленого вивчення іноземної мови та позакласні заходи. Студенти і викладачі працюють за сучасними методиками з використанням аудіо та відеоматеріалів, комп’ютерних програм, їм цікаво приймати участь у розважально-пізнавальних програмах.

Адміністрація застосовує різні засоби для заохочення педагогічних працівників для поглибленого вивчення іноземної мови. Адже висококваліфіковані фахівці, які володіють іноземною мовою, є важливою складовою навчально-виховного процесу, який тісно пов’язаний з характером майбутньої професійної діяльності студентів і викладачів  та спрямований на формування у них іншомовної комунікативної компетенції.