Циклова комісія спеціальності 201 «Агрономія»

Склад циклової комісії

ДЖУС ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА

голова циклової комісії

Кваліфікаційна категорія: вища, викладач-методист

Викладає дисципліни: «Основи тваринництва і бджільництва», «Технологія в галузі тваринництва», «Основи ветеринарії та зоогігієни», «Біологія та екологія»

Електронна поштаataman1977@ukr.net


ВИХОВАНЕЦЬ ВІКТОР ЯРОСЛАВОВИЧ

завідувач технологічного відділення

Кваліфікаційна категорія: вища, кандидат сільськогосподарських  наук

Викладає дисципліни: «Захист рослин», «Гербологія»

Електронна пошта: viktor8468@ukr.net


ОРЛОВСЬКИЙ РУСЛАН МИХАЙЛОВИЧ

Кваліфікаційна категорія: вища, кандидат сільськогосподарських  наук

Викладає дисципліни: «Технологія в галузі рослинництва», «Агрохімія»

Електронна пошта: ruslanorlovsky@ukr.net


ЧУМБЕЙ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

Кваліфікаційна категорія: вища, кандидат сільськогосподарських  наук

Викладає дисципліни: «Землеробство з грунтознавством», «Грунтознавство», «Програмування врожаїв»

Електронна пошта: agro_pl@ukr.net


БАНДУРАК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ

Кваліфікаційна категорія: вища

Викладає дисципліни: «Правила дорожнього руху», «Будова та експлуатація автомобіля»

Електронна пошта: : bandurak4189@ ukr.net


ҐЕДЗЬ ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ

Кваліфікаційна категорія: вища

Викладає дисципліни: «Сільськогосподарські машини та їх використання», «Основи будівельної справи», «Основи проектування доріг місцевого значення»

Електронна пошта: gedzoleg2@gmail.com


ВАСИЛІВ ОЛЬГА ІВАНІВНА

Кваліфікаційна категорія: вища

Викладає дисципліни: «Кормовиробництво», «Ботаніка», «Насінництво з основами селекції»

Електронна пошта: olgavas55@ukr.net


ФОДЧУК ЛЮБОВ ЯРОСЛАВІВНА

Кваліфікаційна категорія: вища

Викладає дисципліни: «Основи сільськогосподарського виробництва», «Ботаніка з основами фізіології рослин»

Електронна пошта: bondar3296@ukr.net


БОРУЩАК ЛЮБОМИР ОНУФРІЙОВИЧ

Кваліфікаційна категорія: вища, кандидат технічних наук

Викладає дисципліни: «Основи електротехніки», «Основи електрифікації і автоматизації с/г виробництва», «Електротехніка та основи електроніки»

Електронна пошта: xrystyk97@gmail.com


ДОЛІШНІЙ БОГДАН ВАСИЛЬОВИЧ

Кваліфікаційна категорія: вища, кандидат технічних наук

Викладає дисципліни: «Трактори та автомобілі»

Електронна пошта: bdolishniy@gmail.com


 

     


Навчальна робота

План роботи циклової комісії

Графік проведення консультацій викладачами комісії

Графік проведення відкритих занять

Графік взаємовідвідування занять

Звіти з проведеного студентами спеціальності 201 «Агрономія» анкетування в першому семестрі 2023-2024 н. р.


Про циклову комісію

Творче кредо:

"Не в кількості знань полягає освіта, а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш".

(Фрідріх Дістервег)

Перед сучасними вищими навчальними закладами стоїть завдання підготовки якісного фахівця, здатного поєднати в собі фундаментальні теоретичні знання з можливістю володіння сучасними інноваційними технологіями і практичними навичками. Над досягненням саме цієї мети і працюють викладачі циклової комісії профілюючих дисциплін зі спеціальності 201 «Агрономія».

Циклова комісія є випусковою і здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший бакалавр» за галуззю знань 20 «Аграрні науки та продовольство», зі спеціальності 201 «Агрономія». Діяльність циклової комісії орієнтована на посилення науково-дослідницької спрямованості навчання та визначається поглибленим змістом програм на рівні національних стандартів освіти за переліком дисциплін, підготовку яких здійснюють викладачі комісії.

Головними напрямками роботи циклової комісії є:

  1. Реалізація педагогічної діяльності відповідно до Законів України, стандартів, положень та інших нормативних документів;
  2. Створення системи пошуку, розвитку й підтримки обдарованої молоді, стимулювання її до творчого саморозвитку та самовдосконалення;
  3. Організація та удосконалення індивідуальної роботи зі студентами;
  4. Удосконалення практичної підготовки студентів шляхом добору сучасних баз практики з потужним матеріально-технічним забезпеченням, тісної співпраці зі стейкхолдерами;
  5. Вивчення та запровадження в освітній процес новітніх освітніх технологій;
  6. Удосконалення форм та методів педагогічної діяльності для забезпечення постійного зростання фахової майстерності педагогів.

Педагоги циклової комісії впроваджують у навчально-виховний процес активні методи навчання, інноваційні технології оволодіння знаннями. При проведенні занять широко використовуються нестандартні методи (лекція-подорож, інтегровані заняття тощо), що активізує пізнавальну діяльність студентів. З метою підвищення власного інтелектуального рівня, студенти, крім основних занять, мають можливість брати участь у предметних олімпіадах, тематичних конкурсах, вікторинах, проявити себе у дослідницькій роботі відповідно до їх здібностей, нахилів та вподобань.

Для індивідуальної роботи зі студентами викладачі циклової комісії використовують особистісно-орієнтований підхід у навчанні, який враховує особистісний потенціал кожного студента, його вікові та психологічні особливості, рівень розвитку, що дає можливість творчо розвивати особливості студента. На своїх заняттях викладачі циклової комісії дають студентам не тільки міцні знання, а й реалізують виховну та розвиваючу мету.

На засіданнях комісії проводиться аналіз проведення екзаменаційно-залікових сесій та рубіжних атестацій студентів загальноосвітньої підготовки. Запрошуються та заслуховуються студенти, які мають академічні заборгованості та пропуски занять. Викладачами циклової комісії розробляються завдання щодо відпрацювання пропущених занять та складання академічної заборгованості. Слід відзначити системну і послідовну роботу кураторів в цьому напрямі, які впродовж навчального року не лише живуть внутрішнім життям ввірених їм академічних груп, а й підтримують тісний зв'язок з батьками, забезпечуючи при цьому достатньо високий рівень виховної роботи, адаптації та інтеграції студентів-першокурсників до життя коледжу.

Ведеться результативна робота щодо залучення студентів до загальноколеджівських виховних заходів, на яких вони гідно представляють свої групи; крім того, проводяться екскурсії, відвідуються тематичні виставки тощо.

Викладачі ЦК постійно працюють над підвищенням педагогічної майстерності, ведуть науково-дослідну роботу, беруть участь у конференціях різного рівня. Все це свідчить про те, що в коледжі створена творча атмосфера для професійного зростання викладачів, а їх досягнення підкреслюють високий рівень можливостей по створенню комфортних умов для навчання і виховання студентів, забезпечення високого рівня професійної підготовки, розвитку їх творчості та формування особистісних якостей.

Робота циклової комісії багатогранна, але мета одна –
забезпечити суспільство освіченими, висококваліфікованими працівниками та патріотами своєї країни!