Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін
Загальна інформація
Адреса: 76492 м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 11
Тел.: 0505314395
Електронна адреса: agroifclnau@lnau.ua
Голова циклової комісії:
Глеб Оксана Володимирівна – кандидат педагогічних наук
Склад циклової комісії
МАЛАНЧУК МИРОСЛАВА ОРЕСТІВНА
Заступник директора з виховної роботи, викладач вищої категорії, звання « викладач-методист », «Відмінник освіти України»
Викладає дисципліни: «Українська мова», «Українська мова (за професійним спрямуванням)»
Електронна пошта: Mmurosolava@gmail.com
ОСЛАВСЬКИЙ МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
Кандидат юридичних наук, доцент, начальник цивільного захисту, звання «Заслужений юрист України»
Викладає дисципліни: «Цивільна оборона»
Електронна пошта: thevladsuper01@gmail.com
ГЛЕБ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
Кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, звання «викладач-методист»
Викладає дисципліни: «Українська мова», «Українська література», «Українська мова (за професійним спрямуванням)»
Електронна пошта: oksana.gleb.77@ukr.net
ГОЛУБЧАК НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
Викладач вищої категорії
Викладає дисципліни: «Математика», «Вища математика»
Електронна пошта: natalkagolubchak@gmail.com
МІЩАНИН МАР'ЯНА ВАСИЛІВНА
Викладач вищої категорії
Викладає дисципліни: «Українська мова», «Українська література»
Електронна пошта: maryana.mischanyn@fclnup.if.ua
ЯНИЦЬКА ГАЛИНА ГРИГОРІВНА
Викладач вищої категорії, звання «старший вчитель»
Викладає дисципліни: «Українська мова»
Електронна пошта: yangalja@ukr.net
ВИННИЦЬКА ХРИСТИНА БОРИСІВНА
Викладач І категорії
Викладає дисципліни: «Географія»
Електронна пошта: hristinavinnicka2@gmail.com
ЛЕГІН ІРИНА АНДРІЇВНА
Викладач вищої категорії
Викладає дисципліни: «Математика»
Електронна пошта: irynalegin@gmail.com
БОЙЧУК МАРІЯ ТАРАСІВНА
Викладач ІІ категорії
Викладає дисципліни: «Фізика і астрономія»
Електронна пошта: mariyaj14@gmail.com
ІВАНІЧОК НАТАЛІЯ ЯРОСЛАВІВНА
Викладач вищої категорії, кандидат фізико-математичних наук
Викладає дисципліни: «Фізика і астрономія»
Електронна пошта: natalia.ivanichok@pnu.edu.ua
Навчальна робота
Графік проведення консультацій викладачами циклової комісії загальноосвітніх дисциплін
Графік проведення відкритих занять
Графік взаємовідвідування занять
Про циклову комісію
Базова освіта є обов’язковим підґрунтям для здобуття фахових знань кожної людини. Сучасній молоді для успішного оволодіння азами обраної професії необхідний високий рівень загальноосвітньої підготовки, лідерські якості, відповідність вимогам часу.
Саме з викладачами циклової комісії загальноосвітніх дисциплін знайомиться вчорашній абітурієнт з перших днів перебування у навчальному закладі. Він потрапляє в зовсім нове для нього середовище, де нові товариші, викладачі, нові вимоги, правила та умови життя. Але творча, глибоко продумана адаптивна педагогічна діяльність в першу чергу викладачів загальноосвітніх дисциплін дозволяє першокурсникам швидко, безболісно і навіть цікаво для них самих пройти нелегкий шлях соціальної і освітньої адаптації.
Основне завдання, над яким працює циклова комісія, – це формування висококваліфікованого фахового молодшого бакалавра з належним рівнем знань, загальнолюдської культури, толерантності, творчої та всебічно розвиненої, свідомої особистості, справжнього патріота України.
Основні напрямки роботи комісії:
- впровадження новітніх технологій навчання та форм організації освітнього процесу;
- розвиток творчих здібностей, активізація пізнавальної діяльності студентів;
- робота з обдарованими студентами, розвиток їхнього потенціалу;
- індивідуалізація навчальної діяльності з урахуванням здібностей та психологічних особливостей студентів;
- підвищення рівня кваліфікації та педагогічної майстерності викладачів.
Основна проблема, над якою працюють викладачі загальноосвітнього циклу – переосмислення традиційних методів і прийомів навчання, використання інноваційних технологій у формуванні професійно-ділових якостей спеціаліста.
Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін роблять усе можливе для того, щоб створити оптимальні умови для реалізації потенційних можливостей студентів, їх продуктивної діяльності і позитивного самовиявлення, зосередити увагу на виробленні практичних навичок і вмінь, забезпечити індивідуальну підтримку кожному студенту в процесі навчання.
Будучи педагогами не лише за професією, але й за покликанням, викладачі циклової комісії велику увагу приділяють і виховному процесу, пам’ятаючи, що їх завдання не тільки готувати висококваліфікованих спеціалістів, але й формувати свідомих громадян держави, з власними поглядами і переконаннями, вміти правильно оцінювати сучасну дійсність і обстоювати та захищати свої ідеали. Викладачі циклової комісії беруть участь в організації виховної роботи в коледжі і як куратори студентських груп, проповідуючи патріотизм, гуманізм, працелюбність, добро, порядність та інші загальнолюдські цінності.
КОНКУРС ЧИТЦІВ "СИЛА СЛОВА – 2023"
КОНКУРС ЧИТЦІВ "СИЛА СЛОВА-2023" 13 жовтня 2023 року в коледжі відбувся конкурс читців "Сила слова-2023", який підготували і провели викладачі української літератури Глеб О.В. та Міщанин М.В. Метою конкурсу є популяризація українського поетичного слова, виявлення та розвиток художнього смаку студентів, пізнання, осмислення краси художнього слова та усвідомлення своєї приналежності до України. Юні учасники мали можливість представити свої декламаторські уміння в номінаціях "Лірика", "Патріотика" і "Авторський твір". Переможцями конкурсу стали: • Романів С. (11-М) (номінація "Патріотика"); • Атаманюк Д. (1-Ф) (номінація "Лірика"); • Шулятицька С. (1-М) (номінація "Авторський твір"). Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів і перемог!
Літературно-мовний КВК
27 жовтня, у День української писемності та мови, в коледжі було проведено навчально-виховний захід "Літературно-мовний КВК", який підготували викладачі української мови і літератури Глеб О.В. та Міщанин М.В. разом зі студентами 1-М та 1-Ю груп. Команди "Калина" та "Українці" гідно представили свої знання з рідної мови та літератури у таких конкурсах: "Знайомство", "Послання предків", "Мовні заморочки", "Редактор", конкурс капітанів та творчий конкурс "Реклама української мови". Журі у складі директора коледжу Костюка Б.А., заступника директора з виховної роботи Маланчук М.О. та викладачів Бойчук М.Т. і Вагилевич Т.В. високо оцінили знання і старанність учасників команд. А перемогла у конкурсі дружба!
ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ!
Кобзарю! Знов до тебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон.
Л. Костенко
11 березня 2024 року в коледжі відбувся виховний захід з нагоди відзначення 210-х роковин від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря», який підготували і провели викладачі української літератури Глеб О.В. та Міщанини М.В. Поетичний флешмоб із безперервного читання творів Т.Шевченка і про Т.Шевченка розпочався із хвилини мовчання, якою присутні вшанували Героїв, що віддали життя за незалежність, суверенність та територіальну цілісність України.
Велика кількість учасників, серед яких були викладачі коледжу та студенти різних спеціальностей та курсів, вкотре підтверджує нашу небайдужість до Кобзаревого слова. Особливо проникливим було виконання поезії викладачем гуманітарних дисциплін Самборським С.І.
Кожен із студентів декламував твори Т. Шевченка із глибоким розумінням змісту й особливою щирістю, а деякі з них виконували поезії Великого пророка англійською мовою.
Наостанок заступник директора з виховної роботи Маланчук М.О. підвела підсумки заходу та відзначила відмінну підготовку учасників.
Великий Кобзар і сьогодні незримо присутній у нашому житті, звертається до нас усіх зі своїми безсмертними думами. Його твори актуальні для всіх українців і в усі часи.
Шевченко – наш. Він для усіх століть,
Він – як Ісус Христос для України.
Візьміть його вогню, хоч крихітку візьміть,
І з цим вогнем виходьте із руїни.
І стане вам певніше на душі,
Засвітиться вона свічею в храмі.
Його слова – освячені ножі,
Вони болять народові, як рани.
Студентська конференція "Паростки науки - 2024"
15 березня в коледжі відбулася щорічна конференція "Паростки науки-2024", в роботі якої взяли участь студенти першого та другого курсів і їхні наукові керівники - викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін (Глеб О.В., Голубчак Н.В., Міщанин М.В., Бойчук М.Т., Легін І.А., Винницька Х.Б., Лапуняк Н.Д.). Серед завдань, які ставили перед собою організатори конференції, були: формування зацікавленості молоді до наукової роботи та підготовка до участі в конференціях. Робота конференції проводилася у двох секціях: "Гуманітарні науки" та "Природничо-математичні науки". Кожен із доповідачів представив цікаві дослідження з улюблених предметів, зробивши перші кроки в науку. По завершенні заходу всі учасники отримали сертифікати, а їхні дослідження будуть опубліковані у коледжівському збірнику студентських наукових робіт. Досвід виступу на конференції, безсумнівно, розширить кругозір наших наймолодших студентів і буде корисним для підготовки до майбутніх конференцій.
Підсумки тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін
Тиждень циклової комісії – це своєрідний звіт про роботу викладачів та здобувачів освіти, можливість продемонструвати досягнення та творчі здобутки. Його проведення сприяє активізації діяльності викладачів, підвищенню ефективності освітньої роботи серед студентів.
З 11 до 18 березня у коледжі проходив тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, у рамках якого викладачі організовували і проводили різноманітні заходи: предметні олімпіади, конкурси, фізико-географічний брейн-ринг, Шевченкіана, інтелектуальний захід "Знавці математики", студентська конференція "Паростки науки-2024" та ін.
За результатами проведеного тижня викладачами предметів загальноосвітнього циклу відзначено таких кращих студентів:
за активну участь у виховному заході «Єднаймо душі словом Кобзаря» – Мороз А. (11-Ю), Романів С. (11-М), Квакало М. (11-КН), Данцевич М. (11-Ю), Чорну А. (11-Ю), Самборську М. (1-М), Вістовську Д.(1-М), Глушак М. (1-М), Кіндрачук В. (11-Е), Саракуна Б. (2-Ю);
за кращу творчу роботу «Шевченкове слово в віках не старіє» – Фодчука А. (1-КН);
за перемогу в І турі олімпіади з математики – Красілич В. (1-Ф);
за перемогу в І турі олімпіади з фізики – Беспалову В. (2-Ю);
за активну участь в інтелектуальному заході «Знавці математики» - Неспяк У. (1-Ф), Жаброву Н. (1-Ф), Рожко В. (1-Ф), Глушак М.(1-М), Ковбасюк С. (1-М);
за участь у двомовному занятті «Three Games from the Alliance of Indigenous Math Circles» - учасників математичного гуртка «Вектор»;
за участь у Міжрегіональній науково-практичній конференції «На сторожі вічності – Шевченкове слово» (Стрийський фаховий коледж ЛНУП) – Гуменяк А. (11-М);
за участь у Другій всеукраїнській науковій Пі-конференції – Полицьку Д. (11-Ф);
за участь у Всеукраїнській молодіжній науково-практичній конференції «Фізика – основа цифровізації суспільства та сталого інноваційного розвитку техніки і технологій» – Самборську М. (1-М);
за активну участь у фізико-географічному брейн-ринзі – Самборську М., Глушак В., Ровенко В., Балинську Е., Гурака С., Кушнір І., Воробчака С., Шулятицьку С.;
за активну участь у конференції «Паростки науки-2024» - Фариняк Є. (11-КН), Гуменяк А. (11-М), Семенюк Т. (2-Ю), Самборську М. (1-М), Белей В. (11-Ю), Ровенко В. (1-М);
найактивнішу групу – 1-М (куратор Суп О. В.).
Дякуємо студентам і викладачам за активність, креативність та високий рівень підготовки!