Циклова комісія профілюючих дисциплін зі спеціальності 181 «Харчові технології»
Склад циклової комісії
ФЕЛИК КАТЕРИНА ЯРОСЛАВІВНА
Викладач вищої категорії, голова циклової комісії
Викладає дисципліни: Товарознавство харчових продуктів, Промислова санітарія, Основи стандартизації та контрою якості продукції, Радіобіологія
Електронна пошта: felikkaterina@ukr.net
БАРАН БОГДАНА БОГДАНІВНА
Викладач вищої категорії, викладач-методист
Викладає дисципліни: Технологія зберігання, Контроль і безпека сільськогосподарської продукції, Технологія заготівлі і зберігання с/г продукції з основами переробки
Електронна пошта: baran.bogdana01@gmail.com
ГРИЦУЛЯК ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
Кандидат сільськогосподарських наук, доцент, викладач вищої категорії, викладач-методист
Викладає дисципліни: Аналітична хімія, Хімія та біогеохімія, Органічна і біоорганічна хімія
Електронна пошта: gritsulyaka@ukr.net
ФЕДОРКО НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА
Викладач вищої категорії
Викладає дисципліни: Неорганічна хімія, Органічна хімія, Аналітична хімія, Технохімічний контроль
Електронна пошта: natasha.fedorko@ukr.net
БОЙЧУК ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
Викладач вищої категорії
Викладає дисципліни: Фізична і колоїдна хімія, Загальна біохімія, Загальна хімія
Електронна пошта: boychuk.o.m.5@gmail.com
САМБОРСЬКА МАРІЯ ІГОРІВНА
Кандидат технічних наук, викладач вищої категорії
Викладає дисципліни: Хімія, Геохімія довкілля, Фізична і колоїдна хімія, Органічна і біоорганічна хімія, Загальна біохімія
Електронна пошта : mariya.samborsjka@fclnup.if.ua
КАЧКОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІГОРОВИЧ
Спеціаліст
Викладає дисципліни: Устаткування підприємств харчування, Процеси і апарати харчових виробництв
Електронна пошта: ca2712@ukr.net
ЩЕРБІЙ УЛЯНА РОМАНІВНА
Викладач вищої категорії, викладач – методист
Викладає дисципліни: Технологія переробки, Загальна технологія харчових виробництв, Технологічні розрахунки
u.shcherbiy00@gmail.com
ЯНЕВИЧ МИКОЛА СТЕПАНОВИЧ
Викладач вищої категорії, старший викладач
Викладає дисципліни: Технологічне обладнання галузі, Технічне креслення
mikolayanevich@gmail.com
Навчальна робота
Графік проведення консультацій викладачами комісії
Графік проведення відкритих занять
Графік взаємовідвідування занять
Звіт опитування здобувачів освіти щодо якості викладання в коледжі
Звіт опитування студентів стосовно організації та якості_викладання дисциплін
Про циклову комісію
Ми виховуємо та навчаємо не носія знань,
а людину, яка може жити в суспільстві
і приносити йому користь.
В. Сухомлинський
Технолог - одна з небагатьох професій без якої не можливе існування будь-якого підприємства харчової та переробної промисловості. Сьогодні ця професія найбільш затребувана на ринку праці, адже харчування – невід’ємна частина нашого життя, необхідна, як повітря, що приносить море задоволень, робить нас працездатними, здоровими і щасливими. Тому і члени циклової комісії технологічних дисциплін мають благородну мету – турботу про виховання висококваліфікованих спеціалістів, здатних працювати в умовах ринкової економіки.
Циклова комісія заснована у 1993 році після відкриття в навчальному закладі спеціальності «Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів». Історія циклової комісії є невід’ємною частиною історії коледжу, частиною життя її творців і спадкоємців.
У різні роки циклову комісію очолювали висококваліфіковані викладачі: Кріль Марта Михайлівна (1993- 1995 рр.), Щербій Уляна Романівна ( 1995 - 2003 рр.). З 2004 року циклову комісію очолює Фелик Катерина Ярославівна.
Проходили роки, змінювалися покоління викладачів комісії, але незмінним залишався високий творчий потенціал колективу. Завдяки наполегливій праці та високому професіоналізму викладачів циклової комісії студенти отримують якісну теоретичну підготовку, важливі практичні навички та вміння зі спеціальності.
Головними напрямками роботи циклової комісії є:
- Підвищення педагогічної компетентності, майстерності та творчості викладачів;
- Впровадження в навчальний процес новітніх технологій навчання;
- Створення системи пошуку, розвитку й підтримки обдарованої молоді, стимулювання її до творчого саморозвитку та самовдосконалення;
- Організація індивідуальної та самостійної роботи студентів;
- Удосконалення практичної підготовки студентів шляхом добору сучасних баз практик з потужним матеріально-технічним забезпеченням;
- Удосконалення освітнього процесу шляхом використання перспективних форм і методів підготовки фахових молодших бакалаврів на рівні сучасних вимог підприємців-роботодавців.
Викладачі циклової комісії постійно працюють над підвищенням своєї професійної майстерності: запроваджують нетрадиційні форми та методи навчання, проводять відкриті заняття, бесіди за круглим столом на яких обговорюється та узагальнюється досвід роботи викладачів циклової комісії, беруть участь в методичних об’єднаннях, постійно працюють над поповненням та оновленням методичного забезпечення з дисциплін. Щорічно викладачі представляють свої методичні здобутки на конкурси «Педагогічні інновації», «Педагогічний ОСКАР».
Викладачі комісії беруть активну участь у наукових конференціях, тренінгах, семінарах, публікують власні наукові дослідження у спеціалізованих фахових виданнях, а також активно долучають до наукової роботи здобувачів.
Беручи до уваги сучасні вимоги ринку праці викладачі циклової комісії намагаються максимально наблизити навчальні заняття з фахових дисциплін до виробництва шляхом співпраці з провідними установами.
Значну увагу викладачі циклової комісії приділяють виховній роботі, є кураторами студентських груп, регулярно організовують екскурсії для студентів коледжу, зустрічі з працівниками харчової та переробної промисловості, дбають про всебічний розвиток майбутніх спеціалістів.
Серед значної кількості заходів, що дозволяють студенту на заняттях та в позаурочний час заглибитись в особливості спеціальності, досить ефективним є проведення тижнів циклової комісії. Тиждень спеціаліста проходить як яскраве професійне свято для студентів технологічного відділення.
При цикловій комісії діє гурток «Технолог», де його керівники намагаються зацікавити студентів науково-дослідницькою діяльністю. Молодь бере участь у проведенні науково-практичних конференціях, виступає з доповідями.
Циклова комісія тісно співпрацює з роботодавцями, разом коригують програми практик, освітніх програм, тематику індивідуально-дослідницьких робіт. Внаслідок такої співпраці студенти отримують хороші практичні навички та подальші місця для працевлаштування.
Викладачі циклової комісії пишаються тим, що їх випускники очолюють підприємства харчової і переробної промисловості, обіймають посади головних спеціалістів. Деякі випускники після закінчення вищих навчальних закладів повернулись в свою alma-mater . Викладачами в коледжі працюють Баран Б.Б., Долішній А.В., Кубайчук О.Ю., Солодчук І.І., які успішно передають свої знання новому поколінню.
Циклова комісія осмислює свою історію, живе насиченим сьогоденням, визначає перспективи на майбутнє. Головною фігурою в житті комісії була і залишається особистість майбутнього технолога фахівця.
Media error: Format(s) not supported or source(s) not found
Завантажити файл: https://fclnup.if.ua/wp-content/uploads/2024/09/449963934_1714334282736285_8650079367396522352_n.mp4?_=1Завантажити файл: https://fclnup.if.ua/wp-content/uploads/2024/09/449963934_1714334282736285_8650079367396522352_n.mp4?_=1Media error: Format(s) not supported or source(s) not found
Завантажити файл: https://fclnup.if.ua/wp-content/uploads/2024/09/0-02-05-3d8f93436949aeabeb1f4d6d7d5f302c062f0e7a9da975ea50fcce10fbdf5f6c_f8581f7bc91b0696.mp4?_=2Завантажити файл: https://fclnup.if.ua/wp-content/uploads/2024/09/0-02-05-3d8f93436949aeabeb1f4d6d7d5f302c062f0e7a9da975ea50fcce10fbdf5f6c_f8581f7bc91b0696.mp4?_=2