Конференції
Наукові дослідження у галузі освіти дають поштовх до розвитку України. 04-06 жовтня 2023 року на базі Львівського національного університету природокористування відбувся ХХІV Міжнародний науково-практичний форум «Теорія і розвиток агропромислового комплексу та сільських територій». Викладач профілюючих дисциплін спеціальності «Геодезія та землеустрій» Бодак Ольга Богданівна взяла участь у роботі таких секцій формулу як: «Земельні відносини у контексті просторового розвитку територій», де представила свою доповідь на тему: «Сталість та стійкість земельних відносин у контексті геополітичних змін в Україні», та секція «Інноваційні технології в освіті» з презентацією на тему: «Маркетинг та копірайтинг як складові частини інформаційного розвитку освіти». Впевнені, що представлені на формі розробки науковців та педагогів будуть використані у майбутньому для розвитку української освіти та з метою підвищення рівня її якості.
XXІV Міжнародний науково-практичний форум «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій»
4-6 жовтня 2023 р. відбувся науковий захід у Львівському національному університеті природокористування, який має статус однієї з найважливіших подій у сфері аграрної та економічної науки України.
Програма форуму передбачає пленарне засідання, роботу дев’яти міжнародних науково-практичних конференцій, семи міжнародних студентських наукових конференцій, які відбувалися протягом вказаного періоду.
5 жовтня 2023 року в рамках форуму відбулася міжнародна науково-практична конференція «Організаційно-економічний механізм розвитку агропромислового комплексу і сільських територій», на якій дистанційно з доповідями виступили і викладачі економічного відділення коледжу Придюк Оксана Миколаївна «Трансформація розвитку АПК та сільських територій», а також Торган Руслан Іванович «Механізм матеріального забезпечення сільськогосподарських підприємств».
В роботі студентської секції прийняли участь студенти економічного відділення коледжу.
Науково-практична конференція покликана стати платформою:
- для ефективного спілкування науковців і практиків з України та Европейської спільноти
- для поширення здобутків і подальшого розвитку наукової думки; проведення оцінки актуального стану економіки України;
- визначення першочергових викликів і завдань для агропромислового комплексу України в умовах війни, повоєнного періоду.
Дякуємо організаторам форуму, однодумцям і колегам за готовність ділитися своїми думками, ідеями, презентували результати завершених досліджень.
05 жовтня у змішаному форматі відбулось секційне засідання «Проблеми використання та охорони земельних ресурсів» Міжнародного студентського наукового форуму «Студентська молодь та науковий прогрес в АПК». Представивши свої наукові доробки, здобувачі освіти поділились своїми напрацюваннями, оскільки обмін знаннями та досвідом це необхідна складова нашого розвитку. Студенти ВСП «Івано-Франківського фахового коледжу ЛНУП» під керівництвом Вагилевич Т.В. та Бодак О.Б. презентували свої доповіді на такі теми: ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ В СІЛЬСЬКІЙ ГОСПОДАРСТВІ ТА ПРОМИСЛОВОСТІ Доповідач: Критович Я., ІННОВАЦІЙНІ ГЕОДЕЗИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ У МОНІТОРИНГУ ТА УПРАВЛІННІ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ Доповідач: Лапуняк В., РОЛЬ ОСВІТИ ТА СВІДОМОГО СПОЖИВАЧА В ОХОРОНІ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ Доповідач: Романяк Р., РОЛЬ АГРАРНОГО СЕКТОРУ В ЗБЕРЕЖЕННІ РОДЮЧОСТІ ҐРУНТІВ І ВОДНИХ РЕСУРСІВ Доповідач: Яремечко Х., МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ ЗЕМЕЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА Доповідач: Кушнір Р., ЗЕМЕЛЬНІ КОНФЛІКТИ: АНАЛІЗ ПРИЧИН І ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ Доповідач: Лукач Ю., ПРАВОВІ АСПЕКТИ ОХОРОНИ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ В УКРАЇНІ Доповідач: Хомик К. Організатори конференції висловили свою вдячність за активну участь наших студентів у цьому заході.
Про головні тренди в галузі сучасних цифрових технологій змогли дізнатись студенти освітньої програми «Комп’ютерні науки», відвідавши наймасштабніший захід нашого міста в сфері ІТ. Багато зіркових спікерів, керівництво найбільших компаній України та найуспішніших місцевих ІТ-компаній, гаряча дискусія з учасниками за участю представників Мінцифри та найбільших галузевих об’єднань України – все це відбувалося в рамках IF IT Forum.
Такі заходи є надзвичайно важливою частиною академічного та професійного розвитку студентів, оскільки надають можливість ознайомитися з новими розробками, технологіями та стратегіями, які можуть бути використані в майбутньому кар'єри. Крім того, участь у заходах цього типу надає студентам можливість вдосконалювати свої навички спілкування, в тому числі навички виступу перед аудиторією та здатність обговорювати технічні теми з іншими учасниками. Також студенти можуть почути про реальний досвід роботи в ІТ від професіоналів, які діляться своїми історіями та перспективами. Це допомагає краще зрозуміти, чого очікувати під час майбутньої кар'єри.
28 вересня студенти Івано-Франківського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування взяли участь у триденній Міжнародній конференції молодих учених "Актуальні проблеми ботаніки та екології" організаторами якої були кафедра біології та екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Інститут ботаніки імені М.Г. Холодного.
Студенти мали можливість прослухати пленарні лекції та секційні доповіді молодих науковців у різних галузях ботаніки, мікології, дендрології, ландшафтної архітектури та екології.
День COAX Software Ukraine
Студенти освітньої програми «Комп’ютерні науки» нашого коледжу прийняли участь у цікавому і пізнавальному заході під назвою День COAX Software Ukraine, який відбувся в Університеті Короля Данила.
У рамках заходу студенти мали змогу познайомитися з представниками компанії - Head of Delivery COAX Softwarе Тимуром Фараджевим та Head of Recruitment COAX Software
Анною Веркалець, послухати лекцію про функціонування та специфіку роботи ІТ-компанії у часі війни, особливості прийняття на роботу, а також взяти участь в запропонованих розіграшах і поспілкуватися з рекрутерами.
Студентська науково-практична конференція "Паростки науки - 2023"
30 березня в коледжі відбулася студентська науково-практична конференція "Паростки науки - 2023", яку організували і провели викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Глеб О.В., Голубчак Н.В., Міщанин М.В., Бойчук М.Т., Легін І.А., Шиндак Л.В. та Лапуняк Н.М. Метою заходу є залучення студентів до науково-практичної діяльності, обмін знаннями, а також підтримка наукової роботи молоді. Конференція розпочалася із пленарного засідання, далі проводилася робота у двох секціях за напрямами "Гуманітарні науки" та "Природничо-математичні науки". Студенти разом із науковими керівниками презентували власні наукові дослідження з важливих проблем у галузі української мови, літератури, правознавства, математики, фізики й географії. Слід зазначити, що серед більшості виступів учасників розкривалася тема війни в Україні і проблеми, пов'язані з нею. По завершенні конференції студенти отримали сертифікати, а їхні тези доповідей будуть надруковані в збірнику наукових робіт студентів.
Студентська науково-практична конференція на тему «Продовольча та енергетична безпека України»
24.03.2023 року у Івано-Франківському фаховому коледжі Львівського НУП відбулася щорічна студентська науково-практична конференція на тему «Продовольча та енергетична безпека України», модератором якої виступив кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри «Агрономія» Орловський Руслан Михайлович. В ній взяли участь студенти освітнього ступеня бакалавр та освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр спеціальностей: «Агрономія», «Садово-паркове господарство», «Екологія», «Геодезія та землеустрій» та «Менеджмент». Учасники конференції виступили з доповідями та презентаціями і взяли активну участь в обговоренні наукових і практичних проблем по темі, за що були нагороджені дипломами учасника.
Зустріч з керівником успішної ландшафтної компанії "Королівський Сад"
Студенти спеціальності «Садово -паркове господарство» 23. 03. 23 року, разом з викладачами Трушик В.І., Мацюк Л. Р та Мельник Ю.Ю. в рамках проведення тижня циклової комісії отримали можливість поспілкуватися з керівником успішної ландшафтної компанії "Кололівський Сад". На зустріч також запрошені директор коледжу Костюк Б.А. та завідувач технологічного відділення Вихованць В.Я. Богдан Андрійович висловив щиру подяку Мар’яні Ігорівні що приділила для наших студентів свій дорогоцінний час та поділилася корисною інформацією. Пані Мар’яна - власниця компанії, розповіла про свій життєвий досвід та шлях до успіху, чим змотивувала та надихнула наших студентів на створення своєї справи. Також домовилися про заняття на локаціях озеленення, практику для студентів та майбутнє працевлаштування.