ГУРТКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
ГУРТОК «ТЕХНОЛОГ»
Формування досвідченого фахівця-технолога в навчальному закладі відбувається не тільки під час лекційних та практичних занять. Велику роль у цьому процесі відіграє участь студента у роботі наукових гуртків, де поглиблюються набуті знання та навички, а також формуються задатки молодої людини як дослідника.
На заняттях гуртка «Технолог», що проводиться під керівництвом викладача Федорко Н.Б. студенти спеціальності 181 «Харчові технології» мають змогу не тільки опанувати і вдосконалити традиційні знання у галузі харчових виробництв, але й дізнатися про найновіші досягнення, що застосовуються в цій галузі.
Зокрема, у рамках роботи гуртка «Технолог» студенти разом з керівником гуртка Наталією Федорко прийняли участь у роботі волонтерської організації "Станіславський борщ", побували на підприємствах харчової промисловості Івано-Франківської області. Також гуртківці є активними учасниками тренінгів, конференцій, майстер-класів.
Науковий гурток є формою оволодіння майбутніми фахівцями навичок наукового дослідження. Робота у студентському науковому гуртку має творчий характер і виховує у студента якості дослідника, збагачує і закріплює знання й уміння, готує їх до розв’язання завдань, які мають практичне значення.
Робота студентського наукового гуртка «Дизайн»
Під час занять гуртка «Дизайн» гуртківці ознайомлюються з історією садово-паркового мистецтва, різноманітністю деревно-чагарникових, трав’янистих рослин, дикорослих та культурних форм, що використовуються в озелененні, вирощуванням посадкового матеріалу, з охороною рідкісних та зникаючих рослин, а також навчаються вмінню графічно передавати свій задум.
На практичних заняттях гуртківці збирають і складають гербарії декоративних рослин, розмножують декоративні кущі.
За творчого підходу до застосування різних форм роботи, з використанням
Окрім комп’ютерних програм в гуртку використовують планшети для цифрового малювання . За допомогою них гуртківці вивчають технікуцифрової ілюстрації.
З планом гуртка можна ознайомитись за посилання
Відбулося перше засідання студентського наукового гуртка «Менеджер»
Відбулося перше засідання студентського наукового гуртка «Менеджер»
30 серпня 2024 року відбулося перше організаційне засідання студентського наукового гуртка «Менеджер». Студенти економічного відділення та керівник гуртка Досин О.М. взяли участь у дистанційному режимі через платформу Zoom.
Під час засідання підіймалися такі питання:
- інформація про роботу гуртка за минулий рік;
- обговорення плану роботи гуртка;
- обрання старости гуртка, відповідальних за види робіт;
- підготовка тез на Міжнародний студентський науковий форум «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК».
Студенти вже почали набувати досвід щодо написання своїх перших наукових робіт. Під час обговорення вони визначали, що необхідно змінити, покращити або доробити в своїх тезах. Науковий гурток, навіть в умовах дистанційної освіти стає майданчиком для відточення наукових навичок, вмінь викладати свою наукову позицію з проблемних питань розвитку управління. Це особливо важливо для студентів, що тільки роблять свої перші кроки у навчанні та науці.
Запрошуємо усіх студентів економічного відділення, що бажають взяти участь у науковій роботі, долучитись до роботи студентського наукового гуртка «Менеджер».
Гурткова робота студентів у коледжі у рамках гуртка "Інноваційні технології" є захоплюючою та пізнавальною діяльністю. У першому семестрі їхньої роботи акцент був зроблений на вивченні та використанні 3D принтера. Згідно плану роботи студентів за цей період студенти вивчали основи роботи з 3D принтером, розуміння його конструкції та принципів друку. Гуртківці вивчали теоретичні аспекти 3D друку, такі як види матеріалів, технічні характеристики принтера, аспекти процесу друку та його можливості. Також студенти вивчали різні програмні продукти для моделювання та обробки 3D-моделей. Та найважливішою частиною гурткової роботи стало набуття практичних навичок – студенти отримували можливість безпосередньо працювати з 3D принтером, вивчаючи технічні аспекти його експлуатації, калібрування та вирішення можливих проблем.
Гурток "Інноваційні технології" створює сприятливу атмосферу для розвитку креативності та практичних навичок студентів, спрямованих на використання сучасних технологій у навчанні та роботі. Важливо також зазначити, що коледж розглядає можливість використання результатів гурткової роботи студентів з гуртка для забезпечення потреб армії.
План роботи наукового товариства «Пошук» | Завантажити |
ГУРТОК «ЕКОЛОГ»
Наш девіз:
Вільний художник настільки ж обмежений природою, що його оточує, наскільки природа обмежена своїми вічними, сталими законами.
Тарас Шевченко
Природа– це весь навколишній світ, що тебе оточує: рослини, тварини, ліси, моря, гори, рівнини. Природа буває жива та нежива. Жива природа дихає, росте, живиться, розмножується. До неї належать тварини, рослини, птахи, комахи та ін. Нежива природа не дихає, не росте, не живиться, не розмножується. До неї належать гори, ґрунти, вода, зорі, Сонце та ін. Жива природа не може існувати без неживої. Усім живим організмам потрібні Сонце, повітря, вода. Жива природа постійно впливає на неживу. Так, зелені рослини насичують атмосферу киснем і очищують її від вуглекислого газу. Рослини необхідні для життя тварин, а тварини, в свою чергу, впливають на життя рослин.
Людина– теж творіння природи, але особлива, розумна істота, тому повинна дбайливо ставитись до природи, охороняти її, вивчати її закони.
Екологія– наука про взаємини живих організмів один з одним і з навколишнім середовищем. Але в наший дійсності екологія – це не просто наука, це новий світогляд. Люди повинні дотримуватись законів природи і змінити своє споживче відношення до неї на визнання її самоцінності. Охороняти природу необхідно не тому, що вона «наше багатство», а тому, що вона самоцінна, людина не може існувати без природного оточення, а ось природа без людини – може. От чому потрібно формувати у молодого покоління систематичні екологічні знання, а не зводити пізнання до біологічних і географічних термінів.
Екологічна освіта та виховання– одне із актуальних завдань сьогодення і шляхи його вирішення слід шукати негайно. Екологічне виховання передбачає перш за все, формування емоційного, бережливого ставлення до об’єктів природи, здатності бачити їх красу, а не тільки детальні біологічні знання особливостей кожного виду рослин і тварин.
Засідання гуртка «Еколог»
Збережемо планету від сміття Є таке правило, - сказав мені якось Маленький принц. - Щойно встав уранці - дав собі лад —наведи лад і на своїй планеті.
Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц»
Тверді побутові відходи є актуальною проблемою для сучасного суспільства, і обговорення цієї теми допомагає підвищити обізнаність та екологічну свідомість. Про тверді побутові відходи, проблеми їх утилізації, вплив сміття на здоров'я планети і людини, вторинну переробку сміття, її економічне значення, сортувати відходи, дбайливо ставитися до довкілля, свого здоров'я і здоров'я планети обговорювали гуртківці на занятті.
Математичний гурток "Вектор"
" Математика вчить мислити й разом з тим
вселяє віру в безмежні сили людського розуму.
Вона виховує волю, характер !"
КЕРІВНИК ГУРТКА:
Голубчак Наталія Володимирівна
Організація занять математичного гуртка дозволяє розвинути такі особистісні якості:
1. Пізнавальні: математичний спосіб мислення, вміння чітко формулювати думки, вміло використовувати математичну символіку, правильно застосовувати математичну термінологію, вміння робити висновки та узагальнення, аналізувати.
2. Креативні: творча ініціатива, гнучкість розуму, натхненність, радість від інтелектуальної праці.
3. Методологічні: наполегливість, завзятість, уміння доводити розпочату справу до кінця, цілеспрямованість, вміння долати труднощі.
4. Комунікативні: вміння працювати в парі, у групі, знаходити потрібну інформацію, передавати її.
План роботи гуртка
Звіт про роботу математичного гуртка "Вектор"
Літературна секція «ЖИВЕ СЛОВО»
Керівник секції:викладач української мови та літератури Міщанин М.В.
МЕТОЮ ДІЯЛЬНОСТІ літературної секції є розвиток творчих здібностей студентів, поглиблення їхніх знань з теорії та історії літератури, забезпечення умов для спілкування молоді, яка цікавиться літературою і робить перші кроки у реалізації свого творчого потенціалу.
ГОЛОВНИМ ЗАВДАННЯМ секції є:
- об’єднати любителів поетичного слова, передавати студентам красу і велич української культури;
- розкрити інтерес до українського слова, звеличити літературне життя Івано-Франківщини;
- створити умови для розкриття літературних здібностей наших талановитих студентів;
- допомогти їм у вдосконаленні творчої майстерності;
- шляхом проведення масових заходів з молоддю збагатити їх знання з історії рідного краю, знайомити з його видатними постатями та сьогоденням Івано-Франківщини;
- плекати любов до рідного краю.
Літературна секція за інтересами «Живе слово» об’єднала творчих особистостей, студентів Івано-Франківського фахового коледжу ЛНУП - палких шанувальників літературного слова.
Цікава та різноманітна робота секції сприяє активізації творчого потенціалу учасників. Склад секції постійно поповнюється новими членами, вона працює над пошуком нових талантів, збирає, накопичує все, що виходить з-під пера малих любителів слова...
Щомісяця зустрічаються поціновувачі літературного слова, читають свої нові твори, обговорюють, сперечаються, радяться. Гуртківці проводять творчі лабораторії, майстер-класи.
Діяльність секції не обмежується аудиторними засіданнями, на яких відбуваються обговорення перших літературних спроб студентів, знайомство з новинками сучасного літературного процесу, читання і обговорення текстів представників того чи іншого творчого стилю. Окрім того, традиційними стали зустрічі гуртківців у Літературному музеї Прикарпаття та в Літературно-меморіальному музеї імені Івана Франка в селі Криворівня.