Вшанування захисників та захисниць України

2 жовтня біля Каплички Матері Божої та Стелли Небесної Сотні зібрався педагогічний та студентський колектив коледжу, щоб низько вклонитись і віддати шану Пресвятій Богородиці, шану тим, хто захищає нашу землю від ворожої орди - нашим захисникам і захисницям, воїнам ЗСУ, а також загадати відвагу і шляхетність представників українського козацтва.
Після молитви, яку відслужив отець Степан Вінтоняк, директор коледжу Б. А.Костюк привітав почесних гостей воїнів 109 гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Анатолія Барчука, Михайла Булавіна, Анну Власенко, Надію Балабанник і подякував їм за мужність, силу духу, непохитність за те, що ціною власного життя боронять нашу Україну і передав нашу скромну допомогу на потреби за ЗСУ.
На святковому віче виступив отаман Козацького товариства «Прикарпатська Січ», генерал-отаман Українського козацтва М.І.Ославський. Родзинкою свята була танцювальна композиція «Мамині слова» та пісня «Над землею тумани» у виконанні художніх колективів коледжу.