Академічна доброчесність – запорука якісної науки і освіти

27 вересня 2023 року заступник голови комісії з етики та академічної доброчесності, викладач юридичних дисциплін Коваль Ольга провела семінар-тренінг «Академічна доброчесність – запорука якісної науки і освіти» для студентів ІІ курсу.

Метою заходу є формування мотивації неухильного дотримання доброчесності для забезпечення ефективності навчальної і наукової діяльності здобувачів фахової передвищої освіти.

   Під час семінар-тренінгу учасниками були розглянуті такі питання: академічна доброчесність, як чинник якості освіти; принципи академічної доброчесності; сутність основних видів порушень академічної доброчесності; правила цитування і посилання на джерело інформації.

Студенти ознайомилися з нормативно-правовими аспектами академічної доброчесності , які розміщені на сайті коледжу.

Семінар-тренінг пройшов змістовно, цікаво і корисно. Здобувачі освіти отримали практичні рекомендації на питання, що стосуються академічної доброчесності загалом і окремих її аспектів.

Зокрема, було поставлено ряд запитань стосовно академічної культури, перевірки випускних кваліфікаційних робіт та інші, на які вони отримали вичерпні та конструктивні відповіді.