Зустріч з податківцями

Сьогодні відбулась онлайн-зустріч податківців із студентами спеціальності «Право» Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету. Метою зустрічі є формування у майбутніх платників високої податкової культури та розуміння підростаючим поколінням ролі і значення податків в житті держави.
Заступник начальника Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Наталія Зікрата зазначила: «Актуальним засобом зв’язку на сьогоднішній день стали онлайн-зустрічі, в тому числі і зустрічі з майбутніми платниками. Не зважаючи на карантин студенти-правники мають удосконалювати свої знання і у сфері оподаткування, щоб в подальшому бути більш грамотними в податковій сфері».

Посадовиця ознайомила майбутніх платників з організаційною структурою податкової служби, основними завдання податкових інспекцій та податкової служби області.
Начальник управління супроводження судових справ ГУ ДПС в області Тетяна Бабій розповіла студентам про організацію роботи підрозділу, процедури оскарження платниками рішень контролюючого органу та супроводження податківцями справ у судах щодо здійснення захисту донарахованих сум податків і зборів.
Начальник відділу інформаційної взаємодії ГУ ДПС в області Мар'яна Мороз розповіла студентам про процедуру відкриття підприємницької діяльності, діючу систему оподаткування. Під час онлайн-заходу посадовець особливу увагу приділила темі декларування доходів, в т.ч. щодо права на отримання податкової знижки та ознайомила молодь з порядком застосування РРО (касових апаратів). Також акцентувала увагу на сервісах ДПС України, зокрема Електронному кабінеті платника.