НАШІ СТУДЕНТИ-ПЕРШОКУРСНИКИ ВИЙШЛИ У ФІНАЛ ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ З ПОЛІТИЧНИХ РЕФОРМ!

8 квітня Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» провела в Івано-Франківську регіональний дебатний турнір з політичних реформ (онлайн) в рамках підготовки до Національного дебатного турніру. І вже другий рік поспіль студенти Івано-Франківський коледжу Львівського національного аграрного університету беруть участь у цьому турнірі.
Цьогоріч наш коледж представляли дві команди, які сформувалися із студентів 1-го курсу спеціальностей «Право» та «Геодезія та землеустрій», а саме команда «Слуги Народу» у складі Ейба Едуарда та Бибик Анастасії та команда «Імперіум» у складі Сови Станіслава та Вінтоняка Василя.

Студенти дебатували на досить складні теми: «Ця палата має реформувати політичні партії, прийнявши новий закон» та «Ця палата має забезпечити молодіжні квоти в партійних списках».
За результатами оцінювання суддівського комітету, команда «Імперіум» вийшла у фінал і змагалася у третьому турі поряд із студентами Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, студентами Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та учнями Українського Ліцею імені Миколи Сабата.
Темою фінальної гри була «Ця палата має розробити дієвий превентивний механізм зниження корупційних ризиків у громадах». Дебати були доволі напруженими. Всі команди боролися за перемогу, адже кожна з команд-фіналістів була достойною першого місця. І хоча наші студенти не здобули перемогу, ми дуже пишаємося ними, адже вони лише першокурсники і, до того ж, вперше грали у дебати та показали такий чудовий результат.
Бажаємо нашим студентам і далі вдосконалюватися і розвиватися у дебатному русі, гарно вчитись)) і наступного ріку здобути перемогу у цьому турнірі.