Вивчаємо особливості виробництва та зберігання молочних продуктів

22 березня в рамках співпраці із стейкхолдерами та з метою набуття студентами фахових компетентностей при вивченні технології галузі, переробки та зберігання продуктів харчування, студенти ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж ЛНУП» пройшли практичне навчання на приватному молокопереробному підприємстві «Рідна земля», керівником якого є Володимир Слободян.

При проектуванні і будівництві заводу були враховані всі вимоги міжнародних стандартів у сфері якості та безпеки продуктів харчування. На виробництві функціонує новітнє німецьке обладнання. Завод оснащений бактофугою (це спеціальна машина, яка «забирає» некорисні бактерії з молока). Всі процеси відбуваються під жорстким контролем фахівців «Рідна Земля». На сьогодні потужності переробки складають до 15т сировини в добу. При цьому завод орієнтується тільки на власну молочну сировину.

Викладачі коледжу Баран Б. Б., Чумбей В. В., Джус Г. М. мали змогу продемонструвати студентам практичні аспекти набутих теоретичних знань. Здобувачі освіти побачили технологічну лінію з переробки молока як сировини для виготовлення сметани, масла, йогуртів, а також всієї лінійки кисло-молочних продуктів.

Співпраця коледжу із стейкхолдерами має системний і взаємовигідний характер, що сприяє інтелектуальному, професійному та особистісному зростанню студентів та викладачів.