Вітання з Міжнародним жіночим днем

Шановні колеги та студенти, любі жінки і дівчата!

Від імені чоловічого колективу Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету сердечно вітаю вас із 8 Березня!

Жінки роблять неоціненний внесок в успішний розвиток нашого закладу, у процес виховання та якісної підготовки майбутніх фахівців. Ви працюєте з повною віддачею, прагнучи досягти найвищих результатів, і цих результатів неодмінно досягаєте. Як в освітній сфері, так і в повсякденній роботі жіночий погляд на проблему є дуже корисним: гнучкість мислення, увага до деталей та інтуїція у поєднанні з мудрістю, працьовитістю і сумлінністю допомагають нам ефективно вирішувати найскладніші завдання.

Ми вдячні вам за Вашу жіночість, за вашу теплоту, за вашу терпимість, за вашу натхненність і за ваше ставлення до роботи. Ми дякуємо вам за те, що ви створюєте в колективах атмосферу підтримки, взаємної поваги та гармонії – всього того, що конче потребує наше суспільство.

Від усієї душі бажаю вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, з якими будуть нестрашні жодні незгоди. Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, блиском в очах, передчуттям радості, впевненістю і душевним спокоєм.

Будьте щасливі, кохані, успішні, і нехай всі ваші мрії здійсняться!

З повагою та любов'ю

директор коледжу Богдан Костюк.