Сумуємо і співчуваємо🕯

Схиляючи голови у жалобі, колектив Івано-Франківського коледжу Львівського НАУ прощається сьогодні із завідувачкою заочного відділення Крохмалюк Вірою Василівною, яка відійшла у вічність 13 березня.

Невтомною, цілеспрямованою, духовно багатою, досвідченою, саме такою знали Віру Василівну студенти та колеги по роботі. Такою і залишиться вона у нашій пам’яті як взірець подвижництва, велика життєлюбка, фахівець, мудрий керівник.

Діяти і піклуватися про колег, роботу, свою родину було для неї органічніше, ніж думати про себе. До останнього подиху Віра Василівна жила інтересами дітей, внуків, колег по роботі, студентів.

ЇЇ життєва біографія багато в чому типова для людей її покоління. У сповненій любові і взаємоповаги селянській сім'ї народилася Віра Василівна 07.09.1950р. у с. Ганівці Галицького району. Великого досвіду набула, працюючи на керівних посадах Облтресту громадського харчування. У 1993 році прийшла працювати у коледж. ЇЇ наполеглива праця з року в рік приносила багаті врожаї, щедрий ужинок і величезне задоволення від зроблених справ. Заочне відділення, яким вона керувала 22 роки, заслужено було кращим серед подібних структурних підрозділів інших закладів освіти.

За багаторічну працю була нагороджена  медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям», Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Львівського національного аграрного університету.

Здавалось би, її відчайдушній енергії немає меж…

Тяжко усвідомити, що не стало такої прекрасної, світлої, невтомної Людини.

Пам'ять про Віру Василівну Крохмалюк житиме у наших серцях і серцях тих, хто мав щастя знати її особисто, відчувати її материнське тепло, працювати поруч.

Щиро скорбимо і співчуваємо сім'ї та родині.