Практичне навчання – необхідна складова сучасної освіти

Сучасне навчання вимагає не лише теоретичних знань, але й практичного досвіду, щоб студенти могли ефективно застосовувати отримані знання в майбутній професійній діяльності. У цьому контексті студенти освітньо-професійної програми «Менеджмент» мають унікальну можливість закріпити свої теоретичні знання на практиці завдяки співпраці з приватним сільськогосподарським підприємством «РІДНА ЗЕМЛЯ».

      Студенти наочно побачили засоби виробництва, ознайомились не лише з технологією виробничого процесу, а й з кількісними та якісними характеристиками основних та оборотних фондів. Завдяки головному технологу Чайці Оксані Іванівні студенти-менеджери побачили процес виробництва продукції та обговорили проблемні питання її реалізації.

      Також майбутні фахівці з організації виробництва працювали в офісному приміщенні агропідприємства під керівництвом головного бухгалтера Цаль Богдани Богданівни -випускниці нашого коледжу.

Досвід, отриманий студентами під час відвідин ПСП «РІДНА ЗЕМЛЯ», відкриє нові можливості для їхнього майбутнього кар'єрного зростання. Інтеграція теорії з практикою допомагає створити здійсненні підґрунтя для успішної кар'єри в управлінні та менеджменті, а також розширює розуміння студентів про сферу бізнесу та виробництва.