Науково-практична студентська інтернет-конференція

З метою пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів, та до Дня працівників сільського господарства, 24 листопада 2021 року викладачі технологічного відділення провели науково-практичну студентську інтернет-конференцію: «Інноваційні технології в агровиробнитві та природокористуванні. Виклики для аграрної освіти та науки».

В межах теми конференції порушено основні питання та розглянуто можливості розвитку сучасних інноваційних технологій у всіх секторах аграрної сфери, розглянуті питання інноваційно-технологічного забезпечення розвитку галузі. Проаналізовано фактори, що стимулюють розвиток та сучасні наукові підходи до прогресу в аграрній освіті.

Проведення таких зустрічей встановлює дружню та невимушену атмосферу між учасниками наукового спілкування, студенти мають можливість висловити свою думку та долають страх перед мовним бар’єром; вчаться вирізняти актуальні проблеми та шукати шляхи їх вирішення. За результатами конференції опубліковано збірник матеріалів.

Сердечно бажаємо усім учасникам науково-практичної конференції міцного здоров’я та нових наукових звершень!