Кожен на своєму фронті

Попри важкі реалії сьогодення студенти коледжу продовжують невтомно здобувати знання, адже розуміють, що освіта – це також зброя. Вона є тим інструментом, який збагачує світогляд, розширює можливості боротьби з несправедливістю, насильством, забезпечує процес швидкого розвитку нації.

Розуміючи це, керівництво і викладачі коледжу всіляко намагаються забезпечити якісний навчальний процес для своїх студентів, надати їм необхідні теоретичні знання та сформувати практичні професійні навики.

Так, днями для студентів третього курсу економічного відділення спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» на базі відділення №5 АТ КБ «Приватбанк» було проведено заняття зі спецдисципліни «Банківські операції». На даному занятті здобувачі знань ознайомились із діяльністю даної фінансової установи, вивчили її організаційну структуру, принципи та характер діяльності. Побачили реальний приклад обслуговування клієнтів банку.

Керівник відділення – Маркевич Галина Михайлівна привітно зустріла студентів, ознайомила їх із особливостями банківської діяльності, розповіла про переваги Приватбанку, як найбільш конкурентоздатної фінансової установи нашої країни .

Заняття стало для студентів новим поштовхом для отримання професійних знань. Вони зрозуміли свою цінність, як майбутніх фахівців фінансової сфери, без сталого розвитку якої неможлива відбудова нашої держави.