День юриста

8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону.

Сьогодні немає такої сфери діяльності державного органу, підприємства, чи установи . які б обходились без консультації юриста. Бути юристом почесна і відповідальна місія.

Не залишають поза увагою цю дату  викладачі і студенти юридичного відділення  коледжу , для яких святкувати День юриста уже кілька років поспіль стало доброю традицією.

З вітальним словом до викладачів та  студентів звернувся директор  коледжу Богдан Андрійович  Костюк  . Він підкреслив важливу роль юристів у сучасному суспільстві, дав важливі настанови, спонукав студентів щоденно працювати над собою та розвиватися в професійній діяльності.

Зі щирими словами вітань до присутніх звернувся і завідувач юридичного відділення коледжу Ігор Павлович  Бучковський , який наголосив, що професія юриста складна і відповідальна, адже юристам належить провідна роль у процесі державотворення, формуванні правової культури, захисті конституційних прав і свобод людини.

«Гордо нести звання юриста, бути чесними, справедливими і своїми вчинками та порадами допомагати людям», - закликав студентів юридичного відділення заслужений юрист України , кандидат юридичних наук , доцент Михайло Іванович Ославський .

Важливою подією стало вручення грамот і подяк викладачам юридичного  відділення  за високий професіоналізм, сумлінну працю , значні досягнення у педагогічній діяльності.