Дбаємо про психологічне здоров’я здобувачів освіти

12 квітня 2024 р. студенти спеціальності 081 «Право» та 073 «Менеджмент» відвідали факультет психології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника з метою  розширення знань, умінь та навичок з предмету «Основи психології». Здобувачів освіти гостинно прийняли: декан факультету, доктор психологічних наук, професор п. Лариса Заграй, заступник декана, кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології п. Галина Федоришин.

         Під час зустрічі викладачі кафедри соціальної психології  у цікавій формі розповіли студентам про актуальні проблеми психології на сьогоднішній день, про можливості психологічної підтримки студентської молоді під час  воєнного стану, про роботу і завдання психологічної служби університету, про врахування особливостей ділового спілкування в структурі суспільних відносин та їх вплив на міжособистісні зв’язки в сфері менеджменту і права,   про можливості психокорекції міжособистісних відносин між викладачем і студентом та важливе значення знань з психології для розвитку особистісного та інтелектуального потенціалу студентів.

Після закінчення зустрічі  студентки випускного курсу факультету психології Боднар Андріана, Вовчук Наталія провели тренінгове заняття «Як долати стреси та підвищити свою стресостійкість». Студенти коледжу навчилися формувати практичні навички щодо володіння своєю психічною стійкістю і цим самим навчилися як зберегти своє психічне здоров’я.