Знайомство з професією

24.03.2017 рстуденти   32-Ю  групиз викладачем  юридичних дисциплін Ю.С. Лещишин завітали на День відкритих дверей  в Головне  управління  ДФС в Івано-Франківській  області.

Виступаючи перед студентами, заступник начальника ГУ ДФС в Івано-Франківській області Роман Панасюк розповів про роботу обласної фіскальної служби та податкових інспекцій, окреслив головні завдання за основними функціональними напрямами діяльності ДФС, а також ознайомив студентів з умовами проведення конкурсу на зайняття вакантних посад у службі.

Посадовець підкреслив важливість фахової юридичної підготовки студентів, які, зокрема виявлять бажання проходити службу в органах ДФС. «Не дивлячись на те, що в органах ДФС відбулась оптимізація чисельності працівників, потреба у кваліфікованих кадрах існуватиме завжди. Тому майбутні професіонали мають бути всебічно обізнаними, постійно вчитись та удосконалювати правничу освіту для розширення професійної орієнтації», - зазначив Роман Панасюк.

Детально щодо діяльності юридичного управління студентів проінформувала начальник юридичного управління ГУ ДФС в області Тетяна Бабій. Присутні дізналися про організацію правової роботи фіскальної служби області, спрямованої на забезпечення надходжень до бюджетів, ознайомила з процедурами оскарження платниками рішень контролюючого органу та супроводження податківцями справ у судах щодо здійснення захисту донарахованих сум податків і зборів.

Також майбутні фахівці юридичної справи ознайомились з роботою Центру обслуговування платників при ДПІ в м.Івано-Франківську Головного управління ДФС у Івано-Франківській області.