Візит до адвоката

Для  посилення практичного складника правничої освіти, ознайомлення студентів із прикладними аспектами майбутньої професії ,  здобувачі освіти другого і третього курсу  спеціальності « Право » завітали з екскурсійною метою до Юридично – Земельного центру ІФ, де відбулась зустріч з  адвокатом  Неште А.І.

Зустріч пройшла в простій невимушеній атмосфері. Студенти жваво цікавились тонкощами роботи адвоката та з великим інтересом слухали цікаві історії із практикиАлли Іванівни . Під час розмови майбутні юристи довідались про те, як підготувати себе до роботи в адвокатурі, які труднощі доведеться подолати. Також обговорили нагальні правові проблеми та реформи, що відбуваються в Україні.

Проведення цієї зустрічі позитивно вплинуло на правову інформованість здобувачів освіти , дозволило консолідувати зусилля викладачів спеціальності « Право »  та практикуючого адвоката у забезпеченні реалізації конституційних прав молодих людей та провести закріплення знань про їхні права та обов’язки.

По завершенню зустрічі здобувачі освіти подякували за змістовну й цікаву бесіду і висловили побажання щодо організації наступних пізнавальних заходів.