Участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

2 червня 2022 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Львівського національного університету природокористування відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ВДОСКОНАЛЕННЯ ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОГО МЕХАНІЗМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ, СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ ТА КРАЇН V-4».

Метою заходу є обговорення теоретичних та прикладних аспектів вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій України та країн V-4, реалізація інноваційного розвитку економіки і особливо аграрного сектора економіки в умовах діджиталізації держави.

У цей непростий час для нашої держави учасниками конференції були науковці багатьох закладів вищої освіти України, а також Польщі, Чехії, Індії, Словатчини, а також  фахівці у фінансовій галузі економіки.

Не залишилися осторонь і викладачі нашого коледжу. Від циклової комісії економічних дисциплін у роботі міжнародної конференції взяли участь к.ек.н. Кухній Леся Степанівна, Савчук Оксана Ярославівна та Досин Оксана Миколаївна, представивши тези для обговорення актуальних питань фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки.