Участь студентів економічного відділення у регіональному Форумі

16 жовтня студенти спеціальностей «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» разом з викладачами Кухній Л.С., Досин О.М. та  Савчук О.Я. взяли участь в роботі регіонального Форуму  «Реклама: взаємодія виконавчих місцевих органів влади, бізнесу, освіти та громадськості», який проходив в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Oрганізатори форуму –  кафедра підприємництва та маркетингу Інституту економіки та менеджменту ІФНТУНГ, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами, Центральний Секретаріат ІҐКР при ГО «Українська Асоціація Маркетингу», Громадська спілка «Бізнес Асоціація Івано-Франківська», об’єднали на заході представників освітньої та наукової спільноти, виконавчих місцевих органів влади, бізнесу та громадськості.

Роботу Форуму наповнили цікаві доповіді, практичні кейси, обговорення проблемних питань. Адже серед учасників – заслужений економіст України, підприємець, співзасновник Фонду декарбонізації та відновлення, Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців Мирослав Табахарнюк, начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Олександр Грибик, президент ГО «Українська Асоціація Маркетингу» Ірина Лилик, заступниця директора Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Надія Кромкач,  презентувала на форумі діяльність, віце-президент Української Асоціації Маркетингу Світлана Ковальчук й ін.

Форум виявив проблемні особливості реклами, які вимагають окремого аналізу та взаємодії органів влади, бізнесу, освіти, науки та громадськості та потребують подальших напрацювань для їх вирішення.