Тиждень захисту довкілля

У наш час людство переживає надзвичайно важливий, критичний період своєї історії - період небаченого досі, загрозливого для існування цивілізації, зростання до критичного рівня конфлікту між техносферою і біосферою.

 

З 26 по 30 квітня у коледжі було проведено тижневик екологічного виховання, у плануванні заходів якого взяли участь викладачі технологічного відділення. Впродовж тижня студенти  мали змогу взяти участь в різноманітних заходах, які поглиблювали їхні знання про екологічний стан навколишнього середовища та сприяли формуванню бережного ставлення до довкілля.

Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» під керівництвом викладачів Бодак О.Б. та Вагилевич Т.В. підготували презентаційний ролик до 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи, яка вважається однією з найбільших техногенних катастроф у світі за кількістю загиблих та потерпілих.

 

28 квітня пройшла студентська науково-практична конференція «Екологічна складова у системі збалансованого природокористування», серед усіх проблем учасники конференції найчастіше згадували про низьку екологічну культуру, байдужість до стану навколишнього середовища, використання агресивних технологій при вирощуванні сільськогосподарських культур.

Викладач біології Ільчук Ю.Ю. провела екологічний лекторій серед студентів-екологів на тему «Стан водних ресурсів у нашій країні», викладач садово-паркових дисциплін Трушик В.І. підготувала дискусію про озеленення дахів.

Викладачі Бодак О.Б. та Джус Г.М. зі студентами 11-М та 31-ГЗ відвідали екологічну лабораторію на базі ІФНТУНГ, ознайомились із сучасними методами визначення якості харчових продуктів та стану навколишнього середовища.

 

Участь кожного з нас у справі захисту довкілля може бути вагомою, якщо не будемо стояти осторонь, без перебільшення, всенародного питання збереження та відтворення природних багатств нашої країни, зменшення негативного впливу людини на довкілля. Докорінно змінити ставлення суспільства до природи – це вже не наше бажання, а питання життя або смерті.