Співпраця з роботодавцями триває!

Цього тижня студенти освітньої програми "Менеджмент" отримали унікальну можливість відвідати одне з провідних аграрних підприємств регіону — ШтернАгро. Ця екскурсія дозволила молодим фахівцям на практиці побачити процеси, що відбуваються в сучасному аграрному бізнесі, і краще зрозуміти специфіку управління агропідприємством.

         З роботою даного сільськогосподарського підприємства нас ознайомив заступник директора Ігор Гордійчук. Він розповів історію створення агрофірми, детально окреслив студентам основні питання, яким слід приділити увагу при заснуванні власної справи, наголосив на важливості знання іноземної мови.  Пан  Ігор працює на даному підприємстві із початку його заснування і, як ми побачили в подальшому, вклав в його розвиток  не лише фізичну працю, а й душу та всю любов справжнього аграрія. А працювати було над чим. У 2006 році Товариство мало в оренді 600 га землі, а на даний час обслуговує 6500 га.                                                                                                                За словами Ігоря Гордійчука інвестором, засновником та керівником Товариства є громадянин Німеччини Інгестерн Альберт. Завдяки його ідеї, коштам та наполегливості земля на Тлумаччині не пустує, а ефективно використовується та приносить її власникам щорічний прибуток у формі орендної плати. На даний час агрофірма орендує землю в 9400 пайовиків.

         Студенти також змогли побачити роботу землевпорядників Товариства. Бухгалтер Наталя Петрушинська ознайомила майбутніх управлінців із системою оплати праці, яка застосовується на даному підприємстві.

         Також студенти-менеджери, як майбутні організатори виробництва, змогли наочно побачити основні та оборотні засоби ТОВ «ШТЕРН АГРО» і навіть оцінити їх в ході роботи.

         Не менш цікавим було спілкування з головним агрономом Товариства Ігором Гринюком, який розказав всі секрети успішної посівної кампанії, окреслив проблеми, з якими стикаються сучасні агрономи. Ігор Гринюк  показав студентам практичне використання сучасної комп'ютерної програми Cropwise Operations, яка дає можливість дистанційно контролювати сільськогосподарські угіддя, тобто здійснювати оперативний моніторинг стану посівних площ, прогнозувати та планувати сільськогосподарські роботи.  

           Екскурсія до ШтернАгро стала важливим етапом у професійному становленні студентів та надала їм цінний практичний досвід, який стане в нагоді в їхній майбутній кар'єрі. Такий досвід не лише збагачує знання, але й мотивує молодь до розвитку та вдосконалення в обраній професії.