Практичні заняття у Приватбанку

19 квітня 2018 року студенти 21-Ф групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» здійснили екскурсію в одне з відділень «ПриватБанку» м. Івано-Франківська.

Практичні заняття закріпили знання з вивчених тем предмету. У банку майбутніх фінансистів та банкірів зустріли керуюча відділенням, керівники підрозділів. Вони ознайомили студентів з напрямами діяльності та принципами роботи установи, банківськими операціями та інноваціями, особливостями діяльності працівників та їх кваліфікаційними вимогами, з професійним складом персоналу, умовами праці банку. Майбутні фінансисти та банкіри мали змогу провести спостереження за обслуговуванням клієнтів, оцінити його високий рівень. Після екскурсії та практичних занять студентам пропонували поглиблювати практичні навики та запрошували працевлаштовуватись у ПриватБанку.

Професія банкіра – це одна з важливих спеціальностей економічної діяльності. Саме у банківській сфері обертається основна частина капіталу, що й робить її такою впливовою у економіці держави. Важливість банківської системи у сучасному світі важко переоцінити. Вона так чи інакше стосується кожної людини. Усі міжнародні фінансові проблеми вирішують саме банки. Банківський службовець має орієнтуватися в процесі переміщення ресурсів, вміти сконцентрувати систему фінансових послуг на інтересах клієнта, працювати з кредитами тощо. Відтак, висококваліфіковані банківські кадри – запорука економічного зростання держави.