Практичне ознайомлення студентів з виробничим процесом в сучасних умовах сьогодення

15 травня 2024 року відбулось виїзне бінарне заняття в умовах виробництва на тему «Ознайомлення з технологією виробництва, зберігання  та переробки зерна» , яке провели викладачі Богдана БАРАН та Любов БРУС для  студентів спеціальності 073 «Менеджмент».

         Заняття відбулось на приватному підприємстві «Ягер Іф», яке знаходиться в Івано-Франківську на вулиці Євгена Коновальця. Там нас радо зустріла працівниця пивоварні Вікторія Савчин, надала спецодяг і запросила до виробничого процесу. Далі естафету підхопили пивовари, зокрема головний пивовар Всеволод Гриньов та молодший пивовар Богдан Буграк.  Всеволод Олександрович дуже цікаво та доступно ознайомив студентів із процесом виробництва пива. Окрему увагу приділили сировині, з якої виготовляється готова продукція – ячменю. Від його якості та сорту залежить смак та сорт пива. Зацікавились студенти процесом змішування ячменю з водою та хмелем, нагріванням суміші для видобування солоду, додаванням дріжджів для бродіння тощо. Далі цікаво було слухати про відстоювання та фільтрування напою, його дозрівання.

         Сподобався студентам той факт, що окрім пива, на даному підприємстві виготовляють колу та квас. Вся продукція відповідає державним стандартам якості.

         Сумно було слухати про придбання тари для зберігання та реалізації готової продукції, оскільки закупівля її відбувається за кордоном. А до втручання московських окупантів в Україну постачальниками тари були заводи наших східних областей.

         Але попри загрозу обстрілу, напружену роботу, умови сьогодення, працівники підприємства не припиняють працювати та не втрачають надії на краще майбутнє. Навпаки, замислюються про розширення виробництва.

         Студенти щиро вдячні керівнику ПП «Ягер Іф» Вірі Дзюрбіль за можливість практичного ознайомлення студентів з виробничим процесом. По завершенні заняття побажали одні одним плідної праці на всіх фронтах розвитку нашої держави.