Об’єктове тренування

28 вересня в Івано-Франківському коледжі Львівського національного аграрного університету відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях міста Івано-Франківська у 2017 році було проведено об’єктове тренування.
Методичний супровід з підготовки до проведення об’єктового тренування було надано старшим майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Івано-Франківська курсів удосконалення керівних кадрів Куриловичем В.П.
Під час тренування, згідно з планом реагування на надзвичайні ситуації, було відпрацьовано практичні заходи щодо перевірки системи оповіщення і зв’язку коледжу за сигналом «Збір», дії органів управління коледжу і учасників освітнього процесу при виявленні підозрілого предмету схожого на вибуховий пристрій в столовій коледжу на 2-му поверсі адміністративного корпусу та при виникненні пожежі в приміщенні лабораторії хімії. Практичні дії органів управління, працівників та студентів коледжу були в основному чіткими та правильними.
Результати об’єктового тренування обговорені на розширеному засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій коледжу.