Навчальні практики у базових господарствах області

Студенти Івано-Франківського коледжу ЛНАУ проходять навчальні практики у базових господарствах області, приватних підприємствах та фінустановах у формі екскурсій для поглиблення і закріплення отриманих у навчальних аудиторіях теоретичних знань. 27.05.2021р. студенти групи 11 - М із викладачем Джус Г.М. провели заняття з дисципліни «Технології галузі» на базі приватного підприємства «Микитинецькі ковбаси».

Після детального інструктажу з техніки безпеки та санітарної гігієни на виробництві директор Маринчак Г.М. провела екскурсію, під час якої на високому професійному рівні ознайомила студентів із сучасними технологіями виготовлення м’ясних виробів: від змішування інгредієнтів до відвантаження та реалізації готової продукції, що є безпосереднім завданням менеджерів. Асортимент продукції дозволяє розвивати бізнес та гідно конкурувати на ринку м’ясних виробів. Студенти-менеджери обговорили найбільш актуальні питання щодо подальшого працевлаштування та секрети досягнення успіху в бізнесі. Під час заняття, проведеного у виробничих умовах, студенти пересвідчилися у важливості правильної організації праці на підприємстві та підбору персоналу для налагодження успішного виробництва.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації за співпрацю та допомогу у формуванні професійної спрямованості здобувачів освіти.