Міжнародний студентський форум

Участь у Міжнародному  студентському  науковому форумі «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК»

19-21 вересня 2018 року на Львівського національного аграрного університету проходив Міжнародний студентський науковий форум «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК».

В рамках форуму на економічному факультеті відбулася конференція «Економічні аспекти розвитку АПК» cеред студентів Львівського національного аграрного університету, Харківської державної зооветеринарної академії, ДНЗ Шацького лісового колежу ім. В.В. Сулька, а також студентів Золочівського, Стрийського, Івано-Франківського, Горохівського, Тлумацького та Вишнянського коледжів Львівського національного аграрного університету.

На засіданні були присутні 42 студенти та 14 керівників, в тому числі 11 іногородніх студентів та 14 студентів ЛНАУ. Всього у конференції взяло участь 98 студентів, в тому числі: іногородніх студентів – 15, студентів ЛНАУ – 83. На секційному засіданні було заслухано 25 доповідей, в тому числі: іногородніх студентів – 11, студентів ЛНАУ – 14.

На конференції обговорили питання особливостей кредитування, рівнів формування експортного потенціалу сільськогосподарських підприємств, діджиталізації як нового бачення у сільському господарстві, проблем пенсійної системи та шляхів їх подолання, надання притулку країнами у міжнародному праві та основних 11 кроків до зростання економіки України.

Від Івано-Франківського коледжу ЛНАУ в роботі форуму взяли участь троє студентів економічного відділення, зокрема:

  1. Калин Віолетта, студентка 21-М групи спеціальності «Менеджмент» із доповіддю на тему: «Менеджер як професійний керівник» (науковий керівник – Досин О.М.);
  1. Пуш Діана, студентка 21-М групи спеціальності «Менеджмент» із доповіддю на тему: «Економічні аспекти активізації інноваційної діяльності підприємств АПК» (науковий керівник – Клейнота О.І.);
  2. Жарська Юлія, студентка 21-М групи спеціальності «Менеджмент» із доповіддю на тему: «Моральне виховання молоді у системі національної освіти» (науковий керівник – Котурбаш О.Р.).

Студенти нагороджені грамотами та подяками від керівництва університету та факультету.